partner serwisu

TSR Watermark Image 3.5.8.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
12,8 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
946
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca dodać do zdjęcia znak wodny, co pozwala na uniknięcie późniejszego bezprawnego i nieautoryzowanego wykorzystania naszej fotografii.

Interfejs programu nie powinien nikomu przysparzać większych trudności w obsłudze, zwłaszcza że TSR Watermark jest dostępny w języku polskim (choć tłumaczenia nie można nazwać doskonałym). Główne okno pozwala na dostęp do trzech sekcji. W pierwszej możemy wybrać zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i całe foldery obrazów, na które chcemy nałożyć znak wodny. Druga sekcja pozwala na konfigurację nakładanego znaku. Możemy m.in. określić jego dokładne położenie, wybrać rozmiar, zdecydować, czy nakładamy na daną fotografię tekst (a jeśli tak, to jakiego koloru oraz kroju), czy też grafikę. Istnieje również możliwość dodania różnych efektów, takich jak obramowanie znaku, ustalenie poziomu przeźroczystości czy obracanie go. Wszelkie zmiany są widoczne na bieżąco dzięki oknie podglądu.

Trzecia sekcja umożliwia wybór formatu zapisywanego zdjęcia (dostępne są formaty .BMP, .JPEG, .PNG, .TIFF oraz .GIF), poziom jego kompresji. a także rozdzielczość. Po wybraniu odpowiednich ustawień pozostaje nam tylko wskazać miejsce, do którego chcemy zapisać obraz z nałożonym znakiem wodnym. Warto wspomnieć, że aplikacja po zamknięciu zapamiętuje naszą ostatnią pracę, dzięki czemu możemy wrócić do niej po pewnym czasie.

Uwaga: niektóre funkcje programu są dostępne tylko w wersji PRO; dodatkowo do zapisanych obrazów (oprócz pierwszego, który utworzymy) dodawany jest napis „TSR Watermark Image – Unregistered version – This line is removed when registered".

TSR Watermark - screen

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.