partner serwisu

Szlaki w górach 1.10

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
8,50 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
620
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Szlaki w górach to aplikacja turystyczna dostępna na trzy najpopularniejsze platformy mobilne, służąca do wyszukiwania i przeglądania szlaków górskich w polskich górach oraz do nawigacji po wybranym szlaku.

Szlaki w górach to mobilna aplikacja, która powstała przy współpracy Żywiec Zdrój i Trail.pl z użytkownikami, umożliwiająca wyszukiwanie szlaków turystycznych w polskich górach, a także nawigację po wybranych szlakach w trakcie wycieczki przy użyciu jednej z kilku dostępnych map.

Do poruszania się po wybranych szlakach aplikacja wykorzystuje GPS i transmisję danych z sieci komórkowych. Aplikacja oferuje takie funkcje jak: wyszukiwanie szlaków w polskich górach między innymi po nazwie miejscowości, nazwie szlaku, po aktywnościach dostępnych na szlaku, przeglądanie szlaków polecanych przez Żywiec Zdrój i Trail.pl, dostęp do mapy, opisów i zdjęć z wybranego szlaku, oznaczenia szlaków, opisy tras pod kątem długości i przebiegu szlaku, a także dopuszczalnych aktywności takich jak np. pieszo, rower lub obserwacja ptaków, aplikacja umożliwia też użytkownikowi nagrywanie, zapisywanie oraz opisywanie własnych tras, nagrywanie w tle, dodawanie tras do ulubionych, korzystanie z kompasu elektronicznego, podgląd czasu, aktualnej i średniej prędkości, pokonanego dystansu i aktualnej wysokości.

Z aplikacji Szlaki w górach użytkownik może korzystać bez logowania z możliwością zapisywania własnych tras offline w pamięci urządzenia lub po zalogowaniu do aplikacji przez konto na Facebooku z możliwością zapisywania tras on-line w serwisie Trail.pl.

Szlaki w górach dostępne są na trzy najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 1.10)
  • Windows Phone (ver. 1.0.0.1)
  • iOS (ver. 1.2.2) 

Szlaki w górach - Android  Szlaki w górach - Android

Szlaki w górach - Windows Phone  Szlaki w górach - Windows Phone

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.