partner serwisu
Informacje i diagnostyka28 października 200859690

SIW (System Information for Windows) służy do dokładnego przeanalizowania konfiguracji komputera.

Informacje i diagnostyka4 października 200843410

Alchemy Network Monitor to narzędzie do monitorowania serwerów w sieci. Sprawdza działanie ustawionych wcześniej przez administratora serwerów, a w przypadku awarii informuje go o tym.

Informacje i diagnostyka29 września 200824570

Central Brain Identifier to aplikacja identyfikująca najbardziej rozszerzone funkcje ponad 40 modeli procesorów z rodziny AMD.

Informacje i diagnostyka27 czerwca 200719630

BGEye renderuje informacje systemowe w postaci tapety pulpitu. Program wyświetla nazwę użytkownika, czas lokalny, nazwę komputera, modele procesora i jego zegar, kontrolery audio/wideo/sieciowe/USB, dane dotyczące pamięci RAM, dysków twardych.

The BIOS Agent to program do identyfikacji BIOS-u komputera. Jednym kliknięciem jesteśmy wstanie wyświetlić takie informacje jak: typ BIOS-u, datę, numer ID, informacje na temat płyty głównej, chipsetu, CPU, pamięci.

Informacje i diagnostyka23 marca 200732910

Narzędzie do szczegółowej identyfikacji procesorów Intel.

Informacje i diagnostyka3 sierpnia 20069430

Hot CPU Tester Pro jest aplikacją testującą zdrowie i stabilność systemu. Program przeprowadza test procesora, chipsetu, pamięci w poszukiwaniu błędów.

Colasoft Capsa Professional to profesjonalne narzędzie do analizy i diagnostyki sieci. Program monitoruje ruch w lokalnej sieci LAN, pomagając tym administratorowi wykryć ewentualne problemy.

TellMeTheDynIP odczytuje numer IP routera, przez który użytkownik połączony jest z Internetem i wysyła na bieżąco dynamiczny numer IP przydzielany do routera.

Małe i zarazem bardzo przydatne narzędzie do monitoringu aktywności CPU. Oprócz zużycia oraz aktualnej częstotliwości podawane jest również bieżące zużycie pamięci RAM.