partner serwisu
Informacje i diagnostyka27 czerwca 200719630

BGEye renderuje informacje systemowe w postaci tapety pulpitu. Program wyświetla nazwę użytkownika, czas lokalny, nazwę komputera, modele procesora i jego zegar, kontrolery audio/wideo/sieciowe/USB, dane dotyczące pamięci RAM, dysków twardych.

The BIOS Agent to program do identyfikacji BIOS-u komputera. Jednym kliknięciem jesteśmy wstanie wyświetlić takie informacje jak: typ BIOS-u, datę, numer ID, informacje na temat płyty głównej, chipsetu, CPU, pamięci.

Informacje i diagnostyka30 marca 200739980

GoldMemory to narzędzie pozwalające na dokładne przetestowanie pamięci RAM i sprawdzenie, czy pamięć jest wolna od błędów.

Informacje i diagnostyka23 marca 200732910

Narzędzie do szczegółowej identyfikacji procesorów Intel.

Informacje i diagnostyka14 września 200630960

Program analizuje i wyświetla interakcje między aplikacjami Win32 i różnymi interfejsami Win32 API. Obsługuje interfejsy API, które wyświetlane są w czasie rzeczywistym w standardach ODBC, OLE, COM, TAPI, WININET, DB-Library i innych.

Informacje i diagnostyka3 sierpnia 20069430

Hot CPU Tester Pro jest aplikacją testującą zdrowie i stabilność systemu. Program przeprowadza test procesora, chipsetu, pamięci w poszukiwaniu błędów.

Colasoft Capsa Professional to profesjonalne narzędzie do analizy i diagnostyki sieci. Program monitoruje ruch w lokalnej sieci LAN, pomagając tym administratorowi wykryć ewentualne problemy.

TellMeTheDynIP odczytuje numer IP routera, przez który użytkownik połączony jest z Internetem i wysyła na bieżąco dynamiczny numer IP przydzielany do routera.

Program służy do sprawdzania klucza produktu w systemach Windows 98, Me, NT, 2000, XP,2003. Pozwala na zmianę klucza lub właściciela licencji (tylko w wersji płatnej). Aplikacja nie generuje nielegalnych kluczy. Wersja trial, wyświetla tylko część klucza.

Małe i zarazem bardzo przydatne narzędzie do monitoringu aktywności CPU. Oprócz zużycia oraz aktualnej częstotliwości podawane jest również bieżące zużycie pamięci RAM.

phpSysInfo jest skryptem języka PHP, który wyświetla informacje na temat hosta na którym został wywołany.

Serwis monitorujący pracę systemu operacyjnego.

Program obserwuje działanie serwerów, stacji roboczych, routerów i kart sieciowych, alarmując gdy wystąpi jakiś błąd.

Informacje i diagnostyka24 lutego 200617280

System Analyser to narzędzie wykrywające/testujące cały sprzęt zainstalowany w komputerze.