partner serwisu

Znakomite narzędzie do monitorowania w czasie rzeczywistym procesów systemowych Windows.

Zarządzanie systemem26 maja 201543030

Ciekawy program prezentujący w oryginalny sposób statystyczne informacje dotyczące wykorzystania przestrzeni dysku twardego

Usuwanie programów28 kwietnia 2015730

Automatyczne narzędzie udostępnione przez firmę Lenovo, służące do usuwania z notebooków tego producenta, oprogramowania SuperFish szpiegującego użytkownika, jego certyfikatów systemu operacyjnego i przeglądarek internetowych, oraz wszelkich innych elementów tej aplikacji.

Systemy operacyjne13 kwietnia 201559440

Open Embedded Linux Entertainment Center, w skrócie OpenELEC, to mała dystrybucja Linuksa, która pozwala zmienić komputer w kompletne centrum rozrywki multimedialnej. Sercem OpenELEC jest Kodi (dawniej XBMC Media Center) - jedna z najdłużej rozwijanych platform multimedialnych.

Aktualizacje3 marca 2015121140

Narzędzie do kompleksowego zarządzania sterownikami. Oprócz typowych funkcji jak odinstalowywanie, tworzenie kopii bezpieczeństwa czy przywracanie usuniętych sterowników, program potrafi wyszukać dostępne aktualizacje.

Aktualizacje24 lutego 2015890

Bezpłatny program do monitorowania dostępności aktualizacji dla zainstalowanego oprogramowania, a w szczególności programów wymagających częstych aktualizacji z powodu wykrywanych w nich luk bezpieczeństwa. Umożliwia także szybką instalację zaktualizowanych programów, bez potrzeby ich ręcznego pobierania za pomocą przeglądarki internetowej.

Informacje i diagnostyka22 lutego 2015418770

SpeedFan to kompleksowe narzędzie monitorujące i sterujące parametrami pracy wielu podzespołów komputera: wentylatorów, dysków twardych, procesora czy karty graficznej.

Usuwanie programów5 lutego 20157160

Uniwersalny program do odinstalowywania produktów zabezpieczających firmy ESET, przeznaczony do użycia gdy standardowy deinstalator dostępny z poziomu menu Start nie przyniósł oczekiwanego efektu.

Niewielki program, skanujący pliki minidump (.dmp), tworzone w momencie wystąpienia krytycznego błędu, sygnalizowanego przez "niebieski ekran śmierci" (BSOD), i wyświetlający szczegółowe informacje dotyczące danej usterki. 

Systemy operacyjne28 stycznia 201567210

KodiBuntu (dawniej XBMCbuntu) to specjalna kompilacja Ubuntu z dodanym Kodi, zawierająca wszystko to, co niezbędne do wygodnego oglądania filmów, odtwarzania muzyki i wyświetlania zdjęć, zarówno na komputerze podłączonym do monitora, jak i tym podłączonym do telewizora w salonie.

Optymalizacja systemu27 stycznia 201532010

Darmowe narzędzie do porządkowania rejestru systemu Windows oraz oczyszczania dysku ze zbędnych plików.

Optymalizacja systemu16 stycznia 20152840

Niewielki i prosty w obsłudze program, służący do zwiększania wydajności komputera poprzez modyfikację ustawień systemowych, pozwalającą na zwolnienie części zasobów systemowych.

Optymalizacja systemu13 stycznia 20156980

Prosta w obsłudze aplikacja, umożliwiająca przeprowadzenie kompleksowej optymalizacji systemu operacyjnego. Dzięki niej możemy m.in. oczyścić dysk twardy ze zbędnych plików, dokonać defragmentacji rejestru Windows, a także usunąć z niego niepotrzebne czy przestarzałe wpisy.

Usuwanie programów2 stycznia 2015209980

Kupując nowy komputer na 100% otrzymamy go z masą preinstalowanego oprogramowania, z którego nie mamy zamiaru korzystać. Usuwanie zbędnych programów ręcznie jest niewygodne i może być nie skuteczne. Z pomocą przychodzi ten właśnie program.

Optymalizacja systemu28 grudnia 20141500

Łatwa w obsłudze aplikacja, pozwalająca na utrzymywanie porządku oraz optymalizację naszego Maca w celu jego jak najsprawniejszego działania.

Systemy operacyjne22 grudnia 201422850

Open Embedded Linux Entertainment Center, w skrócie OpenELEC, to mała dystrybucja Linuksa, która pozwala zmienić komputer w kompletne centrum rozrywki multimedialnej. Sercem OpenELEC jest Kodi (dawniej XBMC Media Center) - jedna z najdłużej rozwijanych platform multimedialnych.

Zarządzanie systemem22 grudnia 20148590

Program monitoruje Rejestr pod kątem zmian, które wprowadza aplikacja wskazana przez użytkownika. Poczynione zmiany są zapisywane w standardowym pliku w formacie programu RegEdit, które można użyć do importu lub dalszej analizy.

Usuwanie programów21 grudnia 20145850

Alternatywa dla systemowego modułu Dodaj/Usuń Programy.

Zarządzanie systemem15 grudnia 20146090

Oprogramowanie pozwalające na zdalny dostęp oraz kontrolę komputera, znajdującego się w dowolnym miejscu na świecie (pod warunkiem, że ma tam dostęp do internetu).

Wygląd systemu14 grudnia 2014540

Łatwa w obsłudze aplikacja, pozwalająca na tworzenie własnych wygaszaczy ekranu z plików flash (.SWF). W przypadku nieco większego zaawansowania, użytkownik może skorzystać z rozmaitych opcji, mających wpływ na ostateczny kształt pliku wynikowego.