partner serwisu

Synology Photo Station Uploader 1.1-046

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
59,9 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
452
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie umożliwiające masowe kopiowanie zdjęć i filmów do urządzeń NAS firmy Synology w sposób umożliwiający łatwe ich udostępnienie zarówno w Internecie jak i sieci lokalnej.

Synology Photo Station Uploader jest aplikacją towarzyszącą usłudze Photo Station, znajdującą się na niektórych serwerach NAS firmy Synology. Photo Station umożliwia udostępnianie zdjęć i filmów w sieci Internet, lub lokalnie z użyciem usług DLNA/UPnP (np. inne komputery w sieci, czy Smart TV).

Aplikacja Photo Station Uploader umożliwia skopiowanie wielu zdjęć i filmów jednocześnie do serwera NAS. W przypadku zwykłego kopiowania zdjęć i filmów na serwer NAS, utworzenie miniatur, czy konwersja typów (np. transkodowanie wideo do formatu w którym będzie możliwe oglądanie filmu w przeglądarce lub na urządzeniu DLNA) odbywa się przez samo urządzenie, które nie dysponuje zbyt dużą mocą obliczeniową. Dzięki aplikacji Uploader zadanie to jest wykonywane jeszcze na komputerze, z którego wgrywane są pliki, co odciąża sam serwer NAS, a jednocześnie znacznie przyspiesza samą konwersję (komputery dysponują dużo większą mocą obliczeniową).

Aplikacja integruje opcje związane z kopiowaniem multimediów do urządzenia NAS z menu kontekstowym Eksploratora systemu Windows.

Wymagana wersja systemu serwera NAS – co najmniej DSM 2.3. Dla wersji  DSM 4.0 lub późniejszej dodatkowo musi być zainstalowany pakiet Photo Station.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.