partner serwisu

SuperBeam for PC 1.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,60 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1824
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja dla komputerów osobistych, współpracująca z programem SuperBeam PRO. Przy jej pomocy możliwa będzie wymiana plików pomiędzy wieloma urządzeniami z systemem Android, a komputerem z systemem Windows, Mac OS X lub Linux.

Program może służyć do przesyłania danych pomiędzy dowolnymi komputerami (wymagane uruchomienie aplikacji na każdym z nich) i/lub urządzeniami mobilnymi z systemem Android znajdującymi się w sieci lokalnej lub obsługującymi (przynajmniej jedno z komunikujących się urządzeń) bezpośrednie połączenia w technologii WiFi Direct. W przypadku Androida niezbędne jest uruchomienie na urządzeniu aplikacji SuperBeam PRO.

Aplikacja działa w dwóch trybach: wysyłania (Send) oraz odbierania (Receive). Parowanie z urządzeniem docelowym może odbywać się za pomocą kodu QR, który można zeskanować przy użyciu kamery wbudowanej w smartfon lub podłączonej do komputera, specjalny klucz podawany w formie tekstowej, lub w ostateczności adresu IP, jaki trzeba wpisać w przeglądarce internetowej. Ostatnia ewentualność przewidziana jest dla dowolnych urządzeń, na których nie jest zainstalowany program SuperBeam, ale można skorzystać z przeglądarki internetowej.

Obsługa aplikacji sprowadza się do wybrania interesującego nas trybu wymiany plików, a następnie wykonywanie kolejnych kroków instrukcji prezentowanych przez program. W przypadku wysyłania danych do drugiego urządzenia, pliki i foldery które chcemy przesłać wystarczy przeciągnąć i upuścić na oknie programu.

Uwaga: do uruchomienia aplikacji niezbędne jest Środowisko uruchomieniowe Java (Java Runtime Environment, a do poprawnego działania odblokowane porty 8080 i 8888 dla połączeń wychodzących.

SuperBeam for PCSuperBeam for PC

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.