partner serwisu

SuperBeam 4.0.5

Pobierz
System:
Android
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,10 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
652
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jedna z najprostszych w użyciu aplikacji do wygodnego i szybkiego transferu dużych plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi z systemem Android, przy użyciu połączeń WiFi Direct lub sieci lokalnej WLAN. Pozwala na parowanie urządzeń przy pomocy kodów QR oraz standardu NFC - komunikacji bliskiego zasięgu.

Po uruchomieniu aplikacji i wybraniu trybu wysyłania, należy wybrać dane do przesłania. Wyboru można dokonać przeglądając zasoby w postaci struktury plików i folderów, lub użyć dostępnych filtrów i wyświetlić tylko dane z interesujących nas kategorii: muzyki, zdjęć, aplikacji, filmów, dokumentów lub kontaktów. Po zatwierdzeniu wyboru zostanie aktywowany serwer SuperBeam, który będzie serwował wybrane przez nas dane urządzeniu, na które chcemy je przesłać. Aby dokonać połączenia potrzebujemy drugiego urządzenia z uruchomioną aplikacją SuperBeam i aktywnym trybem odbierania.

Urządzenia należy ze sobą sparować, używając do tego celu wbudowanego w program skanera kodów QR lub komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Po nawiązaniu połączenia dane zostaną przesłane na urządzenie docelowe i zapisane w lokalizacji /sdcard/SuperBeam (brak możliwości zmiany w wersji bezpłatnej). Jeśli dojdzie do konfliktu nazw przy zapisie, program dokona automatycznej zmiany nazwy na unikalną, zachowując tym samym oba pliki.

SuperBeam zachowuje historię przesyłanych danych oraz umożliwia modyfikację wyglądu interfejsu użytkownika poprzez zastosowanie jednej z trzech skórek.

Uwaga: aplikacja dostępna jest również w wersji SuperBeam PRO, której aktywacji dokonuje się za pomocą płatnego programu do odblokowywania dodatkowych funkcji, dlatego należy pamiętać że odblokowanie może nastąpić tylko pod warunkiem, że mamy wcześniej zainstalowaną podstawową wersję programu.

SuperBeamSuperBeam

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.