partner serwisu

SuperAntiSpyware Free Edition 6.0.0.1210

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
22,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware home
Liczba pobrań:
3553
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wyspecjalizowany program usuwający z komputera spyware (oprogramowanie szpiegowskie) oraz inne rodzaje zagrożeń. Wśród nich można wymienić rootkity czy trojany. Darmowa edycja ma większość funkcji wersji płatnej - nie oferuje jedynie automatycznych aktualizacji czy ochrony w czasie rzeczywistym.

SuperAntiSpyware Free Edition to wyspecjalizowany program przeznaczony do usuwania z komputera oprogramowania szpiegowskiego (spyware'u). Pod tym terminem kryją się różne niewielkie programy, których zadaniem jest wykradanie prywatnych danych użytkownika - loginów, haseł czy numerów kart kredytowych.

Spyware jest zazwyczaj uwzględniany przez typowe programy antywirusowe. Raz na jakiś czas warto jednak przeskanować zawartość komputera dedykowaną aplikacją. SuperAntiSpyware Free Edition ma cztery tryby pracy - skanowanie szybkie, pełne, punktów krytycznych oraz indywidualne.

Prezentowany program traktuje jako zagrożenia nawet pliki cookie zapisujące podczas przeglądania stron WWW ustawienia czy inne wybory użytkownika. Jeśli więc po krótkim skanowaniu zobaczymy na liście kilkadziesiąt pozycji nie wpadajmy od razu w panikę. Przejrzyjmy dokładnie raport.

Wygodna lista z polami wyboru ułatwia usunięcie tych elementów, które faktycznie zagrażają naszej prywatności. SuperAntiSpyware Free Edition zawiera też narzędzie pozwalające na naprawienie zniszczeń poczynionych przez spyware w systemie. Wykrywa nie tylko niebezpieczne pliki, ale i ustawienia aplikacji.

W darmowej wersji trzeba pamiętać o ręcznym wykonywaniu aktualizacji bazy sygnatur. Po przejściu na płatną edycję otrzymujemy nie tylko automatyczne aktualizacje, ale także funkcję ochrony w czasie rzeczywistym (na takiej samej zasadzie jak w klasycznych antywirusach) oraz harmonogram zadań.

Uwaga: aby aplikacja była po polsku, podczas instalacji należy wybrać język polski (tłumaczenie jest niekompletne).

SuperAntiSpyware

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.