partner serwisu

Sublight 5.4.1001

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
676 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6487
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najbardziej popularnych na świecie programów, służących do pobierania napisów do filmów w wielu językach i formatach.

Wyszukiwanie napisów za pomocą programu można przeprowadzić na jeden z kilku sposobów. Pierwszy to wyszukiwanie ręczne, w którym wpisujemy interesujący nas tytuł filmu lub serialu z klawiatury. W przypadku tych drugich możliwe jest również podanie roku oraz numerów sezonu i odcinka, by jeszcze dokładniej określić poszukiwane napisy. Drugi sposób to wybranie z dysku pliku z filmem lub przeciągniecie i upuszczenie pliku filmu do okna programu w miejsce z napisem 'drag & drop video file here'. W tym przypadku po pobraniu napisów możliwe będzie odtworzenie wideo w jednym z zainstalowanych na komputerze odtwarzaczy wideo (Media Player Classic Home Cinema, PotPlayer, VLC, BS.Player, KMPlayer, Widows Media Player, Zoom Player i GOM Player). Możliwe jest również wysłanie na serwer potwierdzenia synchronizacji napisów z tym plikiem wideo oraz ocenić jakość tłumaczenia i redakcji napisów.

Sublight integruje się także z powłoką systemową, dlatego też w menu kontekstowych w przypadku wybranych w konfiguracji typów plików wideo pojawi się funkcja pobrania napisów. Dla osób ceniących swój czas dostępna jest jeszcze możliwość zautomatyzowanego pobierania napisów dla wielu plików umieszczonych w wybranych folderach. Nie zabrakło również możliwości umieszczenia własnych napisów na serwerze. Wystarczy wypełnić prosty formularz z podstawowymi informacjami, dołączyć plik i wysłać całość do autorów.

Sublight

Bogate opcje konfiguracji pozwalają na daleko idące dostosowanie działania programu do potrzeb użytkownika. Dzięki temu program będzie pobierał napisy tylko w wybranych językach, zapisywał je przy użyciu wybranego kodowania, a nawet usuwał formatowanie z napisów. Aplikacja oprócz bazy Sublight obsługuje także dodatkowe bazy z napisami, w tym jedną z najbardziej popularnych na świecie Podnapisi.NET. Niestety, korzystanie z dodatkowych serwisów z bazami oznacza konieczność posiadania na nich konta użytkownika.

Uwaga: program jest także dostępny w płatnej wersji Premium, która różni się następującymi funkcjami:

  • natychmiastowe pobieranie napisów z najwyższym priorytetem
  • zautomatyzowane pobieranie wielu napisów z możliwością dodania nieskończonej ilości folderów
  • wspieranie rozwoju aplikacji oraz finansowanie infrastruktury serwerowej przez nią wykorzystywanej
Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.