partner serwisu

Steam 2.10.91.91

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,41 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
62072
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Steam to platforma oferująca cyfrową dystrybucję, cyfrowe zarządzanie prawami, obsługę wielu graczy oraz komunikację między nimi, opracowana przez Valve Corporation.

Kiedy po raz pierwszy Steam ujrzał światło dzienne przy premierze Half-Life 2, wszyscy pukali się w czoło i nie dawali mu szans na powodzenie. Dzisiaj to wiodąca platforma cyfrowej dystrybucji gier, oferująca ponad 800 tytułów i materiałów z nimi związanych. Prócz tego umożliwia komunikację między graczami w czasie grania, statystyki o czasie spędzonym w danej grze, czy informację o osiągnięciach w danym tytule. Dba by posiadane przez nas gry były zawsze w najnowszej wersji. Ale sama aplikacja to nie wszystko. Steam posiada rozbudowaną społeczność graczy oraz fora tematyczne dla każdego tytułu. Ciekawą opcją jest możliwość sprezentowania gier drugiej osobie.

Steam

Od niedawna Steam jest dostępny na trzy platformy: Windowsa, Mac OS X oraz Linuxa. Co prawda liczba gier dostępna na każdej z tych platform jest bardzo różna, ale działania twórców w tym kierunku napawają optymizmem i pozwalają przypuszczać, że dysproporcja ta z czasem ulegnie zmniejszeniu. Dodatkowo dzięki STEAMPLAY, raz zakupiona gra może być uruchamiana na każdej z platform na jaką jest dostępna o ile wydawca produktu zgodzi się na taka opcję. STEAMPLAY to także multiplaformowe rozgrywki wieloosobowe, gdzie razem mogą grać gracze niezależnie od posiadanej platformy.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.03.14, 18:18
najnowsza wersja steam w wersji polskiej polecam pobrać z tąd

--> dj3.com.pl/r/sYXsteam
--> dj3.com.pl/r/sYXsteam