partner serwisu

Stardew Valley 1.05

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
500 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
4306
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Stardew Valley to gra symulacyjna z elementami RPG, w której świeżo upieczony farmer musi stawić czoło zakusom korporacji Joja, która chce przejąć całkowitą kontrolę nad niegdyś prężnie działającym miasteczkiem i całą doliną.

Grę rozpoczynamy jako świeżo upieczony właściciel starej farmy w Stardew Valley, którą w spadku przekazał nam dziadek. Uzbrojony w podstawowy zestaw narzędzi oraz z paroma monetami w kieszeni, rozpoczynasz nowy rozdział w swoim życiu. Uprawa roli to ciężki kawałek chleba, ale potrafi hojnie wynagrodzić wytrwałych. Niestety, od kiedy w mieście zawitała Korporacja Joja, kiedyś pełne życia miasteczko, a zwłaszcza jego centrum nieco podupadło. Ale i tak dolina wygląda na pełną możliwości, pod warunkiem że zakasa się rękawy i weźmie ostro do pracy. Może to właśnie ty doprowadzisz Stardew Valley do jej świetności?

Stardew Valley okazał się dużym sukcesem, który zaskoczył nawet samych twórców. W tą grę wzorowaną na kultowym Harvestmoonie gra już ponad pół miliona graczy i nic nie wskazuje na to, że to szaleństwo szybko się skończy. Kieruj rozwojem farmy, sadź i zbieraj plony, hoduj zwierzęta, wytwarzaj niezbędne narzędzia i przedmioty. Wraz z rozwojem farmy, rozwija się także nasz bohater, który niczym w grach RPG może doskonalić swoje umiejętności w kilku dziedzinach. Stardew Valley zamieszkuje ponad 30 unikalnych postaci, z którymi możemy nawiązywać znajomości, prowadzić rozmowy, a nawet zawierzeć związek małżeński. Poza uprawą roli na śmiałków czeka eksploracja wielopoziomowej jaskini, gdzie czekają klejnoty, złoto i inne drogocenne zdobycze. A jeśli to wszystko się kiedyś znudzi, zawsze można iść na ryby. Od nas i naszych akcji zależy, czy Stardew Valley odrodzi się na nowo, czy może jednak stanie się kolejną zdobyczą korporacji Joja.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.