partner serwisu

SpyParty Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
724
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Nietypowa, asymetryczna gra szpiegowska przeznaczona dla dwóch graczy. Jeden z nich wciela się w szpiega, który umieszczony w ograniczonym środowisku ma wykonać konkretne zadanie, a drugi jest obserwującym wydarzenia z oddali snajperem, który ma unieszkodliwić szpiega, nie popełniając przy tym błędu strzelając do niewłaściwego celu.

Gry o szpiegach, kojarzą się ze strzelaninami, pościgami samochodowymi i obowiązkowo eksplozjami, pomijając niejako te elementy, które w historiach szpiegowskich przedstawianych w filmach i literaturze, tak naprawdę grają pierwsze skrzypce. A mowa tu o przyjęciach i bankietach, gdzie królują nienaganne maniery, wykwintne trunki i potrawy, a przedstawiciele wyższych sfer miło spędzają czas, nieświadomi że pośród nich znajduje się szpieg, który ma do wykonania określone zadanie. A kluczem do jego osiągnięcia będzie subtelność, spostrzegawczość i zdolność perswazji, a wszystko to by nie dać się zdemaskować, na co tylko czeka gracz wcielający się w rolę snajpera. Strzelec wyborowy ma tylko jedną kulę, zatem nie ma miejsca na zgadywanie i pomyłki, zanim odda strzał musi mieć 100% pewność, że wybrany cel to szpieg, a nie niewinny amator ośmiorniczek i martini z oliwką.

SpyParty jest aktualnie dostępna w wersji beta. Autorzy cały czas pracują nad grą, skupiając się na razie na trybie dla szpiega i snajpera, choć nie ukrywają, że w późniejszym terminie chcieliby udostępnić więcej zróżnicowanych profesji, a co za tym idzie sposobów prowadzenia rozgrywki. Zmiany dotykają także oprawę graficzną, której ewolucję można śledzić na materiałach udostępnionych na stronie autorów. W obecnym stanie gra oferuje 6 scenariuszy oraz 2 robocze, w tym przeznaczony dla pojedynczego gracza samouczek wprowadzający w tajniki gry.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP
  • Procesor: Dwurdzeniowy 2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB
  • Miejsce na dysku: 1 GB
  • Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.