partner serwisu

Spotify 1.0.0.1093 Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
39,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
332
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozwojowa wersja klienta usługi Spotify, dzięki której, w zamian za odsłuchanie co jakiś czas reklamy, mamy bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej zawierającej miliony utworów.

Spotify całkowicie zmienia sposób słuchania muzyki. Nie trzeba już zgrywać płyt, marnować czasu na ich kompresowanie czy pieczołowite katalogowanie. Na wyciągnięcie ręki jest dostępny przepastny katalog utworów artystów z całego świata, poukładany, potagowany, a każdy album ma przypisaną okładkę. Program wyposażono w wyszukiwarkę kontekstową, która zwraca wyniki w czasie pisania słów kluczowych, pozwalając szybko znaleźć interesującego nas artystę, album czy utwór.

Duży nacisk położono na zarządzanie nagraniami, udostępniając użytkownikami wiele możliwości katalogowania. Każdy utwór, album czy artystę można zapisać by potem szybko do nich wrócić. Bez problemu utworzymy także playlisty, gdzie ułożymy piosenki w dowolnej kolejności. Playlisty, dla większego porządku można przechowywać w folderach. Oprócz operowania muzyką zawartą w chmurze za pomocą Spotify odsłuchamy także utwory zgromadzone na dysku.

Jako że aplikacja dostępna jest również na urządzenia pod kontrolą systemów iOS oraz Android, z poziomu aplikacji na komputery PC mamy możliwość zarządzania i synchronizacji danych z mobilnymi edycjami. Wystarczy by urządzenia zostały podłączone do tej samej sieci lokalnej przez WiFi lub bezpośrednio do komputera kablem USB (iPod).

Dla osób chcących poznać nową muzykę przygotowano szereg możliwości. Pierwszą z nich są radia poszczególnych wykonawców czy gatunków muzycznych, gdzie serwowane są utwory zbliżone gatunkowo i muzycznie. Podczas odsłuchiwania takiej stacji radiowej mamy możliwość przeskoczenia do kolejnego utworu oraz wpływu na to co będzie serwowane w dalszej kolejności poprzez ocenę aktualnie granej muzyki. Kolejny sposób to przeglądanie specjalnie przygotowanych playlist, toplist, szybki dostęp do nowo wydanych albumów, a także unikalna funkcja odkrywania muzyki, gdzie aplikacja na podstawie tego co dotychczas słuchaliśmy, zaproponuje nam jeszcze nieznane rzeczy z przepastnego katalogu.

Duży nacisk położono także na społecznościowy charakter aplikacji. Automatyczne informowanie znajomych w mediach społecznościowych takich jak Facebook o aktualnie słuchanej muzyce to nie problem. Można również obserwować co słuchają inni użytkownicy Spotify - mogą to być nasi znajomi lub po prostu sami artyści, których muzyka jest w katalogu. Jeśli dany artysta opublikuje nowy album czy playlistę to zostaniemy o tym od razu poinformowani.

Różnice między wersją premium a bezpłatną:

  • możliwość słuchania bez dostępu do internetu
  • wyższa jakość dźwięku (320 kbit/s zamiast 128)
  • brak reklam

Istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania funkcjonalności premium przez 30 dni, ale podczas aktywacji tego okresu niezbędne jest podanie numeru karty kredytowej. Dlatego należy pamiętać o zrezygnowaniu z kontynuacji płatnej usługi, w innym przypadku za kolejny miesiąc zostanie pobrana opłata.

Spotify

Uwagi do wersji beta:

Wersja beta nie zawiera wszystkich funkcji znanych ze stabilnej wersji klienta. Jej celem jest prezentacja nowych elementów programu, ich przetestowanie oraz raportowanie zauważonych błędów. Co ważne, wersja beta instaluje się obok, a nie zamiast stabilnej wersji programu, dlatego w każdym momencie możliwe jest powrócenie do niej.

Uwaga: podczas instalacji, jak i korzystania z aplikacji, niezbędne jest połączenie z internetem

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.