partner serwisu

Songbird 2.2.0.2453

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
15,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3581
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Popularny program do odtwarzania multimediów zawierający dodatkowo bogate funkcje ułatwiające utworzenie i zarządzanie biblioteką multimediów

Songbird to bezpłatny multimedialny odtwarzacz rozpoznający wszystkie najpopularniejsze formaty, m.in. MP3, AAC, OGG, FLAC, WMA i inne. Oprócz rozbudowanych funkcji związanych z odtwarzaniem muzyki i zarządzaniem plikami audio program (tylko w wersji dla Windows) umożliwia także zgrywanie ścieżek audio z płyt CD na dysk twardy. Program ten doskonale nadaje się także do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

Songbird

2013.04.04, 08:22
Lepszy wróbel w garści...
(wersja: 2.2.0.2453)
A właściwie to: 'lepszy songbird w garści...' ;) tak przynajmniej uważa wielu użytkowników komputerów i ja w sumie muszę się z nimi podzielić tą opinią. Podoba mi się to, że Songbird, nie jest 'tylko kolejnym odtwarzaczem audio', ale próbuje wprowadzić do branży lekki powiew świeżości. I go z pewnością czuć. Program wygląda dobrze, ma sporo funkcji, otwiera dużą ilość rozmaitych formatów, a także czyta bezpośrednio z internetu (radia internetowe). Kto chce sobie poczytać więcej na ten temat może zerknąć na stronkę http://www.coreblog.pl/songbird-%E2%80%93-...ny-mikrokosmos/ Z mojej strony to byłoby na tyle :)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.