partner serwisu

Software Data Cable 4.5

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
2,60 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
766
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowana aplikacja umożliwiająca przesyłanie danych z urządzenia mobilnego na komputer, smartfony, tablety, serwery danych czy dyski internetowe takie jak Microsoft SKyDrive czy Baidu Drive. Transfer może odbywać się interaktywnie i dwukierunkowo za pomocą protokołu FTP, lub w trybie synchronizacji danych z urządzenia mobilnego do wybranego medium.

Aplikacja oferuje trzy tryby pracy. Pierwszy służy do wymiany danych z smartfonem przy użyciu dowolnego urządzenia, na którym można uruchomić klienta protokołu FTP. W tym celu wybieram z górnego menu pozycję SYNC PC, następnie uruchamiamy serwer i łączymy się z nim z urządzenia, z jakim chcemy prowadzić wymianę plików, korzystając z wyświetlonego w programie adresu. W tym celu można użyć dowolnego klienta FTP np. darmowego FileZilla, lub nawet przeglądarki internetowej. W przypadku komputera z systemem Windows najszybciej i najwygodniej można zrobić to z poziomu Eksploratora Windows, który znakomicie sprawdzi się w tej roli. W ten sposób będziemy mieli dostęp do całych zasobów urządzenia, na którym uruchomiono serwer, a także przeniesiemy na nie wybrane dane z komputera. Serwer może być aktywny cały czas, pozwalając na wymianę plików w dowolnym momencie, ale nie jest to optymalne działanie jeśli chodzi o baterię urządzenia, dlatego sugerujemy wyłączenie serwera po wykonaniu transferu. Przesył danych odbywa się w formie nieszyfrowanej, ale możliwe jest włączenie uwierzytelniania, wtedy do połączenia niezbędne będzie podanie zdefiniowanej nazwy użytkownika oraz hasła.

SYNC PHONE to tryb komunikacji dla dwóch urządzeń mobilnych, a SYNC AUTO to ciekawa opcja do automatycznego wykonywania automatycznej kopii bezpieczeństwa wybranych folderów na serwerach i komputerach dostępnych w sieci lokalnej, a także do dysków w chmurze np. Microsoft SkyDrive czy Baidu Drive. Zadania synchronizacji mogą odbywać się codziennie, co tydzień lub co miesiąc, zależnie od preferencji użytkownika.

Software Data CableSoftware Data Cable

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.