partner serwisu

Soft4Boost Toolbar Cleaner 4.8.9.469

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
14,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1417
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta aplikacja, pozwalająca na usuwanie niechcianych pasków narzędzi oraz innych dodatków, przeznaczonych dla przeglądarek internetowych.

Niemal każdy użytkownik zetknął się kiedyś z propozycją zainstalowania różnorodnych dodatków do swojej przeglądarki internetowej – najczęściej spotykanie to m.in. Ask, Babylon oraz MSN Toolbar. Często ma to miejsce podczas instalacji nowych aplikacji, gdy instalator informuje nas o możliwości skorzystania ze wspomnianych dodatków. Najczęściej są to paski narzędzi, pojawiające się w naszej przeglądarce poniżej paska adresu, choć oprócz nich spotykane są też inne rodzaje rozszerzeń, takie jak np. pluginy czy add-ony. Oczywiście można zrezygnować z ich instalacji, jednak często jest to utrudnione przez np. głębokie „zakopanie” opcji odmownej. Nie wywierają one bardzo szkodliwego na system, jednak potrafią być bardzo irytujące dla użytkownika. Dzięki aplikacji Soft4Boost Toolbar Cleaner można z łatwością usunąć owe rytujące dodatki.

Soft4Boost Toolbar Cleaner

Program po uruchomieniu przeprowadzi skanowanie komputera w poszukiwaniu zainstalowanych na nim wszelkich dodatków do przeglądarek internetowych. Po jego zakończeniu użytkownik będzie miał możliwość zdecydowania, które spośród nich mają zostać usunięte. Istnieje też możliwość stworzenia listy ignorowanych rozszerzeń, do której można dodać te dodatki, które są nam potrzebne i nie chcemy ich odinstalowywać.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.