partner serwisu

Soft4Boost Screen Recorder 6.3.5.329

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
44,3 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
143
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta w obsłudze aplikacja, służąca do przechwytywania pulpitu zarówno w postaci pojedynczego obrazu, jak i wideo.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji zostanie przyciemniona pewna część pulpitu, znajdująca się poza proponowanym obszarem przechwytywania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by powiększyć go (także na cały ekran) lub zmniejszyć. Można też wskazać do przechwycenia jedynie któreś z aktywnych okien.

Stworzone przez nas zrzuty ekranu mogą być zapisane w jednym z kilku formatów – w przypadku pojedynczych obrazów są to .PNG, .BMP oraz .JPEG, zaś dla nagrań wideo .FLV, .WMV oraz .AVI (w każdym przypadku framrate, wynosi 15 kl/s). Niestety, nie mamy żadnego wpływu na jakość plików wynikowych – można ją kontrolować dopiero przy ich dalszym przetwarzaniu. W tym miejscu warto wspomnieć o bardzo niskim stopniu kompresji filmu podczas zapisu do formatu .AVI, co ma potem wpływ na jego duże rozmiary (rzędu kilkuset megabajtów lub nawet jednego gigabajta dla minuty nagrania) – w przypadku .WMV oraz .FLV nie ma takich problemów. Oczywiście nagranie do któregokolwiek z tych formatów może zostać opatrzone przez nas komentarzem głosowym – musimy jedynie posiadać sprawny mikrofon.

Podczas przechwytywania obrazu w postaci wideo można skorzystać z kilku dodatkowych narzędzi, pomagających w dokładnym wskazywaniu osobie oglądającej nagranie, w którym miejscu pulpitu dzieją się najważniejsze rzeczy – należą do nich kształty prostokąta i elipsy, mogące posłużyć do otoczenia konkretnego miejsca, linia prosta, strzałka oraz pędzel, pozwalający na swobodne kreślenie po ekranie. Sporządzone przez nas adnotacje mogą zostać w każdej chwili wyczyszczone, zwalniając miejsce dla następnych. Jeszcze jedną opcją, zwiększającą przejrzystość naszych nagrań, jest możliwość wyróżniania miejsca, w którym dokonano kliknięcia myszką – w miejscu, gdzie znajdował się nagrywany wówczas kursor, pokazuje się wybrany przez nas symbol, różny w zależności od tego, czy wciśnięto prawy, czy lewy przycisk.

Wersja testowa: na wykonane przez nas nagrania nakładany jest znak wodny

Soft4Boost Screen Recorder

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.