partner serwisu

Soft4Boost Dup File Finder 6.5.7.603

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
13,2 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
297
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program pozwalający na wyszukiwanie duplikatów plików, znajdujących się na naszym dysku twardym.

Dup File Finder może być szczególnie przydatny np. w sytuacji, gdy posiadamy ogromne zbiory multimediów, nad którymi nie do końca panujemy – wówczas nietrudno o zdublowanie się niektórych utworów muzycznych czy filmów. Dzięki aplikacji taka sytuacja nie powinna mieć już miejsca.

Zaraz po uruchomieniu program umożliwia zmianę kilku reguł wyszukiwania. Możemy określić, czy ma się ono odbywać według nazw plików, czy też nie – wówczas brane po uwagę będą brane inne parametry, np. rozmiar. Oprócz tego użytkownik może określić, czy program ma odnaleźć wszystkie typy plików, czy tylko ich wybrane rodzaje. Do wyboru mamy obrazy, muzykę, filmy, dokumenty, archiwa oraz aplikacje. Kolejnym krokiem jest określenie lokalizacji, w której mają zostać wyszukane duplikaty (można podać ją ogólnie, wskazując jeden z dysków lokalnych, lub też szczegółowo, z dokładnością do konkretnego katalogu), zaś ostatnią czynnością będzie wybranie metody usuwania odnalezionych plików – przeniesienie ich do kosza lub trwałe usunięcie z dysku twardego.

Po wykonaniu skanowania (które może trwać dosyć długo w przypadku dużej powierzchni do przeszukania) zostanie wyświetlona lista odnalezionych duplikatów. Dla każdego z nich będzie podana ścieżka dostępu, data modyfikacji oraz rozmiar. Dzięki temu można zaznaczyć jako „do usunięcia” te pliki, które rzeczywiście są powielone. Gdyby zaś okazało się, że te, które zostały wskazane przez program, nie są zdublowane, nie będzie kłopotu z pozostawieniem ich na komputerze.

Soft4Boost Dup File Finder

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.