partner serwisu

Soft4Boost Disk Cleaner 8.2.5.403

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
31,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
488
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze program przeznaczony do usuwania z dysku twardego zbędnych folderów oraz plików. Podczas analizy uwzględnia pliki tymczasowe, pozostałości po skasowanych programach, zawartość Kosza czy puste foldery. Ułatwia utrzymanie porządku na HDD i zyskanie dodatkowej, wolnej przestrzeni.

Program jest przeznaczony do usuwania z dysku twardego zbędnych plików oraz folderów. Analizuje zawartość dysku w sześciu kategoriach: tymczasowe pliki internetowe, nieużywane puste foldery, pliki śmieciowe, uszkodzone skróty w Menu Start i na Pulpicie, zawartość Kosza oraz paski narzędzi i dodatki przeglądarkowe.

Dodatkowo w prawym górnym rogu okna programu znajdziemy inne moduły: Uninstaller (wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji i pozwala na usunięcie wybranych) i Duplicate Finder (wyszukuje duplikaty plików i folderów). Poza tym są tam przyciski dające dostęp do ustawień i informacji o programie.

Soft4Boost Disk Cleaner pracuje w dwóch etapach. Najpierw analizuje zawartość dysku twardego (Start Scanning), potem naprawia znalezione problemy (Fix Problems). W zależności od struktury plików na dysku oraz możliwości komputera proces ten trwa od kilkudziesięciu sekund do kilku minut.

Soft4Boost Disk Cleaner

Wygląd programu można modyfikować dzięki jedenastu skórkom nawiązującym wyglądem do Androida, iPhone'a czy MS Office'a. Skuteczność Soft4Boost Disk Cleanera jest wysoka - podobnie jak w przypadku innych tego rodzaju aplikacji ilość zwolnionego na dysku miejsca jest jednak niewielka i zwykle nie przekracza kilkudziesięciu MB.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.