partner serwisu

Soft4Boost Disc Cover Studio 6.2.1.365

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
70,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
161
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na projektowanie okładek dla płyt oraz dla ich opakowań.

Po uruchomieniu programu domyślnie otwiera się szablon, pozwalający na przygotowanie nadruku na płytę oraz okładki dla standardowego opakowania Case Clear (typowe, plastikowe pudełko z miejscem na dysk). Nie jest to oczywiście jedyna dostępna opcja – można stworzyć jeden z kilkunastu typów okładek – do wyboru mamy m.in. opakowania grubości 7 i 9 mm, standardowe opakowanie dla albumów muzycznych, a także dla płyt CD 3,5”.

Podczas projektowania można wykorzystać jeden z ponad 20 gotowych motywów graficznych. Po wybraniu takowego wystarczy jedynie wprowadzić w wyznaczonych do tego miejscach tekst, który ma zostać wydrukowany – po wykonaniu tej czynności można już wydrukować naszą pracę. Jeśli chcemy, możemy dodać do niej własne elementy, korzystając z dostępnych narzędzi – tworzenia pól tekstowych, linii prostych, krzywych oraz kształtów, których wypełnienie może stanowić gradient lub wybrany przez nas obraz. Grafiki można wstawiać też w charakterze tła dla całego projektu lub jako jeden z kilku obrazków, znajdujących się na obszarze wydruku (co z pewnością będzie wykorzystywane przy tworzeniu m.in. okładek dla płyt zawierających zdjęcia z wakacji czy z rodzinnych uroczystości). Każdy z obiektów można przemieszczać w stosie warstw, co zwiększa możliwości kompozycyjne aplikacji.

Stworzone przez nas okładki mogą zostać zapisane jako tradycyjne pliki graficzne (dostępne formaty to .PNG, .JPEG, .TGA oraz .BMP) lub jako pliki projektu, dzięki czemu będzie możliwość ich późniejszej edycji. W przypadku zaś, gdy chcemy od razu wydrukować całość, możemy wybrać jeden z kilkudziesięciu schematów drukowania, w tym również taki, który jest przystosowany do bezpośredniego druku na płytach CD i DVD.

Wersja testowa: na stworzone przez nas okładki jest nakładany znak wodny

Soft4Boost Disc Cover Studio

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.