partner serwisu

SnapTimer 0.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,40 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
9745
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze elektroniczny minutnik o dużych możliwościach. Przyda się w wielu czynnościach wykonywanych przy komputerze oraz poza nim.

Popularnym sposobem na zwiększenie wydajności pracy jest użycie tzw. mini-sprintów, gdzie w krótkim, określonym okresie staramy się zmierzyć z zaplanowanym zadaniem, skupiając się tylko na nim. Przy takim sposobie pracy przyda się minutnik, a biorąc pod uwagę, że dużą część pracy wykonywana jest na komputerach, najlepiej sprawdzi się wyspecjalizowana aplikacja.

SnapTimer jest prosty w obsłudze, ma bardzo przejrzysty interfejs użytkownika, ale co ważne oferuje na tyle dużo możliwości dostosowania minutnika do swoich potrzeb, że śmiało może konkurować z innymi rozwiązaniami tego typu. Możemy określić pozycję na pulpicie, w której po uruchomieniu zostanie umieszczone okno programu. Podczas odliczania aplikacja może odgrywać tykanie zegara, odgrywać alarm w pętli w przypadku zakończenia odliczania, lub automatycznie zrestartować zegar i ponownie rozpocząć odliczanie. Jeśli chodzi o formę powiadomienia, to po zakończeniu odliczania mamy do wyboru wyświetlenie wiadomości, pokazanie dymku koło zegarka w zasobniku systemowym, odtworzenie dowolnego pliku dźwiękowego w formacie WAV lub uruchomienie wybranego programu. Co ważne, możemy wybrać kilka form powiadomienia na raz. Autor zadbał o dostarczenie z programem 20 plików dźwiękowych, które idealnie nadają się na sygnały alarmowe. Oprócz funkcji minutnika, aplikacja może służyć jako stoper - wystarczy w polu minut wpisać 0 (zero). Nie zapomniano o zaawansowanych użytkownikach, którzy mają do dyspozycji uruchamianie programu z wiersza poleceń, co pozwoli na jego zintegrowanie z innymi aplikacjami.

SnapTimer

SnapTimer

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.