partner serwisu

Skype 5.2

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
23,4 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
4057
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Skype w wersji mobilnej to aplikacja umożliwiająca komunikowanie się ze znajomymi i rodziną za pomocą czatu, rozmów głosowych i wideo na całym świecie.

Dzięki aplikacji mobilnej Skype użytkownik za pośrednictwem internetu może komunikować się ze znajomymi i rodziną na całym świecie przy pomocy bezpłatnych wiadomości, rozmów głosowych oraz rozmów wideo wprost ze swojego smartfona.

Aplikacja pozwala na znalezienie wszystkich znajomych wśród użytkowników Skype’a niezależnie od miejsca w którym przebywają, umożliwia także: rozmowy z całym światem za pomocą bezpłatnych rozmów głosowych i rozmów wideo między dwoma użytkownikami, a także pomiędzy większą grupą osób poprzez połączenie transmisji danych lub sieć WiFi, wysyłanie bezpłatnych wiadomości, możliwość udostępniania zdjęć, dzwonienia i wysyłania sms-ów po niskich stawkach na telefony komórkowe i stacjonarne do osób, które nie używają Skype’a. Dodatkowo umożliwia nagrywanie, a następnie bezpłatnie i bez żadnych limitów wysyłanie wiadomości wideo.

Skype dostępny jest na trzy najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 5.2)
  • Windows Phone (ver. 2.27.0.20)
  • iOS (ver. 5.10)

 

  Skype - Windows Phone  Skype - Android 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.