partner serwisu

Skype 8.34.0.78

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
60,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
864438
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Multikomunikator internetowy, pozwalający prowadzić rozmowy głosowe, wideorozmowy, a także chaty tekstowe. Ponadto umożliwia też wykonywanie połączeń telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości SMS.

Pierwsza wersja Skype’a ujrzała światło dzienne już ponad 10 lat temu. Od tamtego czasu cieszy się on niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, pragnących porozumieć się z innymi osobami za pomocą internetu. Podstawową funkcją programu, wykupionego jakiś czas temu przez Microsoft, jest możliwość prowadzenia bezpłatnych rozmów głosowych, połączonych z wzajemnym przekazem obrazu rozmówców (jeśli tylko posiadają oni kamery internetowe). Listę kontaktów można w łatwy sposób rozszerzyć, dzięki np. opcji importu danych naszych znajomych z Facebooka, GMaila czy Outlooka. Dzięki wyświetlanemu statusowi widzimy, kto jest akurat dostępny do rozmowy, a kto nie. Po wybraniu kogoś z listy możemy błyskawicznie do niego zadzwonić, wykonać połączenie video lub też wysłać wiadomość tekstową. Jeśli zaistnieje taka konieczność, można bardzo łatwo dodać kolejne osoby do rozmowy.

Jakość dźwięku oferowana przez program jest bardzo wysoka. Możemy oczywiście dostosować głośność zarówno mikrofonu, jak i głośników do własnych potrzeb (np. w sytuacji, gdy nasz rozmówca słabo nas słyszy). Nasza konwersacja z innymi jest oczywiście szyfrowana za pomocą 256-bitowego algorytmu AES (ale tylko wówczas, gdy są prowadzone wewnątrz sieci Skype – szyfrowanie nie obejmuje np. rozmów z użytkownikami publicznych sieci telefonicznych).

Warto nadmienić, że program umożliwia połączenia nie tylko z osobami siedzącymi przed komputerem. Zasięg Skype’a obejmuje praktycznie wszystkie znane platformy, zarówno stacjonarne, jak i mobilne (w tym nawet wymarły oficjalnie Symbian, pod którego kontrolą działały niegdyś telefony Nokii). Dzięki temu możemy porozumieć się ludźmi na praktycznie całym globie – jedynym warunkiem jest oczywiście dostęp do internetu (choć nie są wymagane żadne kosmiczne prędkości łącza). Przydatnymi możliwościami są opcje wysyłania naszym znajomym różnych typów plików (cały proces odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć) oraz udostępniania innym obrazu z ekranu naszego monitora .

Istnieje możliwość wykonywania rozmów z telefonami stacjonarnymi/komórkowymi po opłaceniu usługi. Ceny są w niektórych planach taryfowych bardzo konkurencyjne w porównaniu do oferty polskich operatorów komórkowych, co pozwala na ograniczenie rachunków za tradycyjny telefon komórkowy. (by np. jak proponuje producent, pokazać „niekomputerowej” babci, jak powinna korzystać z programu).

Skype - interfejs

Swego rodzaju „wyjściem naprzeciw” jest usługa Skype WiFi. Umożliwia ona korzystanie z jednego z ponad 2 milionów hotspotów na całym świecie (które można wyszukać na stronie internetowej Skype’a), co może być szczególnie przydatne dla osób często podróżujących do różnych miejsc. Za skorzystanie z nich płacimy za pomocą środków zgromadzonych na koncie Skype, dzięki czemu nie trzeba korzystać z kart kredytowych ani innych sposobów płatności.

W przypadku, gdy nie chcemy odbierać połączeń lub wiadomości od niektórych znajomych, możemy dodać je do listy zablokowanych. Można także zablokować wszystkie osoby spoza naszej listy kontaktów, jeśli nie życzymy sobie, by kontaktowały się z nami nieznane osoby.

2016.03.20, 12:25
Pobierz Skype I pobierzskype.pl
(wersja: 7.21.73.100)
z tej strony możecie pobrać najnowsza Polską wersje skype bez wirusów


>>> pobierzskype.pl
2015.08.24, 20:21
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
2015.08.24, 20:21
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
2015.09.27, 09:56
Najnowsza wersje Skype po polsku z poprawionymi błędami
http://nu7.pl/r/8hWSkype
Edytowane przez autora (2015.09.27, 09:56)