partner serwisu

SkyCash 3.1.0

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
10,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1092
Średnia ocena:
Twoja ocena:

SkyCash to aplikacja służącą do dokonywania płatnosci natychmiastowych bez konieczności posiadania przy sobie gotówki czy nawet karty płatniczej lub kredytowej.

Działająca w ramach systemu MasterCard Mobile aplikacja umożliwia dokonywanie płatności za pomocą telefonu komórkowego. Za jej pomocą można zakupić bilety komunikacji miejskiej, zapłacić za parking w miejskich strefach płatnego parkowania, kupić bilety na seans filmowy w dowolnym z kin sieci Multikino (ta funkcja umożliwia także swobodny wybór miejsc na sali), doładować telefon na kartę, opłacić rachunki, a nawet wypłacić zgromadzone środki w bankomatach Euronetu bez użycia karty płatniczej.

Dodatkowo możliwy jest także zakup biletów autokarowych w komunikacji międzymiastowej u przewoźnika PKS Polonus, a także kolejowych na pociągi obsługiwane przez Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Szybką Kolej Miejską w Trójmieściem a także wszystkie pociągi PKP Intercity na trasach krajowych.

Doładowanie konta SkyCash możliwe jest za pomocą przelewu bankowego lub połączoną z naszych kontem w usłudze kartą kredytową Visa lub MasterCard.

SkyCash  SkyCash

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.