partner serwisu

Sklep Google Play

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
0 bytes
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
296376
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Sklep Google Play (wcześniej Android Market) to usługa dystrybucji cyfrowej zawartości stworzona i zarządzana przez Google. Głównym zadaniem sklepu jest dystrybucja aplikacji dla systemu operacyjnego Androidd, pozwalając użytkownikom przeglądać i pobierać aplikacje przygotowane przy użyciu Android SDK. 

W Sklepie Google Play znajdziemy również różnego rodzaju multimedia w postaci muzyki, prasy, książek, filmów oraz seriali telewizyjnych. Warto odnotować, że Google Play powstał w 2012 roku z połączenia usług Android Market, Google Music oraz Google eBookstore, co było podyktowane zmianami w strategii cyfrowej dystrybucji firmy Google.

Aplikacje dostępne w sklepie są dystrybuowane za darmo lub za określoną cenę. Niestety, nawet te darmowe, w większości są dystrybuowane w modelu free 2 play, co oznacza że za darmo otrzymamy podstawowy produkt, gdy pełnoprawna aplikacja wymaga opłaty odblokowującej określone funkcje czy możliwości. Programy można pobrać bezpośrednio na urządzenie z Androidem lub Google TV za pomocą mobilnej aplikacji, lub zlecić instalację przez serwis dostępny z poziomu strony internetowej. Wiele aplikacji realizuje konkretne zadania, skupiając się na określonej grupie docelowej użytkowników, np niektóre gry wykorzystują żyroskop, a aplikacje do komunikacji wideo robią użytek z przedniej kamery.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
sebastian.pachnik
2016.12.27, 18:31