partner serwisu

Skarbnik 4.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
13,2 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
135
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie służące do zarządzania osobistymi finansami. Jest ono niezwykle pomocne dla wszystkich, którzy chcą mieć dokładną kontrolę nad swoim domowym budżetem.

Po uruchomieniu programu użytkownik ma możliwość stworzenia nowej bazę danych, zawierającej informacje o naszych wydatkach, lub otworzenia już istniejącej. Gdy już zostanie otwarte właściwe okno programu, otrzyma on dostęp do rozmaitych narzędzi, umożliwiających zarządzanie naszymi finansami. Można przejść do wybranych modułów lub skorzystać ze, znajdujących się na ekranie startowym, łączy do najczęściej wykonywanych operacji, takich jak wpłata lub wypłata pieniędzy z konta, polecenia przelewu czy aktualizacja kursów walut.

Skarbnik

Aplikacja umożliwia zdefiniowanie rodzaju posiadanych przez nas kont. Mogą to być konta m.in. bankowe, gotówkowe, inwestycyjne, lokaty czy rachunki karty kredytowej. Dla każdego z nich można zdefiniować inną walutę, wielkość opłat, oprocentowanie czy limit.

Skarbnik

Poszczególne operacje wpłaty lub wypłaty z nich pieniędzy, dodawane przez użytkownika, są przyporządkowane do różnych kategorii – dla wpływów będą to np. pensja, premia czy zysk z lokaty, a dla wypłat opłaty za np. komunikację miejską, rachunki za telefon, opłaty za paliwo czy też czynsz. Oczywiście można w każdym momencie dodać do bazy nową kategorię, odpowiadającą rodzajowi naszych wydatków.  Wprowadzane transakcje mogą mieć status zarówno już wykonanych, jak i dopiero oczekujących na realizację. Całość naszych operacji możemy obejrzeć w formie czytelnej listy lub w trybie widoku kalendarzowego.

Poza ewidencją operacji finansowych, warto wspomnieć też o takich funkcjach, jak kreator planu przychodów i wydatków( pozwalający szczegółowy zaplanować wydatki w skali całego roku), moduł umożliwiający zarządzanie naszymi inwestycjami czy też opcja generowania rozmaitych raportów, dotyczących m.in. salda kont czy też zestawienia wydatków z przychodami.

Wersja testowa: zablokowany dostęp do zaawansowanych funkcji programu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.