partner serwisu

SejfSoft 1.0.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
36
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program służący do archiwizowania i katalogowania ruchomych dóbr materialnych. Dzięki niemu można przygotować szczegółowy spis wszystkich posiadanych przez nas ruchomości, który może okazać się pomocny w razie ich kradzieży lub zaginięcia.

Aplikacja pozwala na zbudowanie bazy informacji o posiadanych przez nas cennych przedmiotach. Tworzenie nowego wpisu rozpoczyna się od przyporządkowania danej rzeczy do jednej z kilkunastu kategorii, a następnie podkategorii. Po wykonaniu tej czynności można uzupełnić kartę przedmiotu odpowiednimi danymi, zależnymi od grupy, do której został on przyporządkowany (będzie to np. materiał, jego próba oraz wykorzystany kamień w przypadku biżuterii, czy też nominał, seria i rok wybicia w przypadku monet). Ponadto do wpisu o danej rzeczy można dodać szczegółowy opis, a także maksymalnie 3 zdjęcia, ilustrujące jej stan w danym momencie. Po dodaniu karty danego przedmiotu użytkownik może w każdej chwili dokonać jej podglądu oraz ewentualnej edycji.

SejfSoft

SejfSoft

Po dokonaniu inwentaryzacji wszystkich swoich cennych ruchomości otrzymuje się do dyspozycji archiwum, w którym można w łatwy i szybki sposób wyszukiwać potrzebnych w danej chwili informacji. Dzięki podziałowi na kategorie można dokonać szybkiego przeglądu wszystkich naszych ruchomości. Istotną kwestią jest ochrona bazy za pomocą hasła (zabezpieczonego algorytmem MD5), a także jej przesyłanie na serwer producenta aplikacji – dzięki tym czynnikom nikt niepowołany nie powinien mieć do niej dostępu.

Uwaga: do pobrania aplikacji niezbędne jest podanie swojego adresu mailowego

Wersja testowa: brak możliwości zapisywania kart z opisami przedmiotów

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.