partner serwisu

Secunia Personal Software Inspector (PSI) 3.0.0.10004

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
5,24 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
3735
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatny program, który skanuje zainstalowane na komputerze oprogramowanie, pod kątem występowania w nich luk bezpieczeństwa umożliwiających dostęp do systemu nieupoważnionemu użytkownikowi.

Program rozpoznaje ponad 3000 aplikacji, wśród których znajdziemy te najpopularniejsze i najczęściej instalowane jak Adobe Flash, Java czy Windows Media Player. Każda z rozpoznanych aplikacji jest skanowana pod kątem obecności w niej luk bezpieczeństwa, które mogłyby umożliwić osobie z zewnątrz nieautoryzowany dostęp do komputera. W przypadku wykrycia dostępności nowej wersji aplikacji PSI informuje użytkownika, jak bardzo krytyczna jest ta aktualizacja, a co za tym idzie, czy należy ją natychmiast zaktualizować.

Secunia Personal Software Inspector

PSI umożliwia wygodną, automatyczną aktualizację większości zainstalowanych aplikacji. Gdy jakiejś aplikacji nie można w ten sposób zaktualizować, PSI skieruje użytkownika w miejsce, skąd będzie mógł ręcznie pobrać, a następnie zainstalować program. Jeśli nasza ulubiona aplikacja nie znajduje się w bazie danych projektu, to można zgłosić propozycje jej dodania wypełniając prosty formularz zawierający podstawowe dane: nazwa programu, nazwa pliku wykonywalnego EXE, adres strony internetowej aplikacji itd.  Secunia PSI dzięki swoim możliwościom stanowi doskonałe uzupełnienie ochrony antywirusowej oraz jest niezwykle wygodnym sposobem na automatyczną aktualizacje najpotrzebniejszych programów.

2013.02.04, 21:54
Super ale zjada za dużo danych internetowych
(wersja: 3.0.0.6001)
Polecam tym osobom którzy maja nieograniczony transferami internet bo ten program zjada za dużo danych internetowych a jak kto ma mobilny internet to mu szybko znika transfer
2012.12.12, 16:00
ten program jest zainfekowany
(wersja: 3.0.0.6001)
lub ?! podczas instalacji Avast go skierował do kwarantanny jako niebezpieczny- ciekawa jestem czy u innych osób też?!
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.