partner serwisu

SeaMonkey 1.06

Najnowsza wersja:SeaMonkey 2.49.4
Pobierz
System:
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
11,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
40683
Średnia ocena:
Twoja ocena:

SeaMonkey to najnowsze dziecko twórców przeglądarki Mozilla. Jest to połączenie wszystkiego, czego potrzeba w dobie Internetu.

Przeglądarka WWW, zaawansowany klient pocztowy i czytnik grup dyskusyjnych, klient IRC oraz edytor HTML to wszystko w jednym pakiecie.

2014.05.05, 13:09
Opinia
(wersja: 2.26)
Słyszałem, że to naprawdę porządna przeglądarka, ale jednak trochę niedoceniana. Poza tym, darmowa sprawa, więc nie ma ryzyka. Jednak, jeśli chce się coś kupić, to warto wcześniej sprawdzić tę rzecz na http://cosiepsuje.com/ - żeby nie było wtopy
2014.05.05, 11:26
Bardzo dobra przeglądarka
(wersja: 2.26)
Sam używam Seamonkey - świetna przeglądarka, jedna z niewielu ostatnich, która nie dała się 'zidiocić' przez minimalistyczny design i wywalanie wszelkich opcji konfiguracyjnych. W ostatnim czasie niestety mamy trend na minimalizm zapoczątkowany przez Chrome i przechodzący na IE, Operę i ostatnio nawet na Firefoxa. Z jedynych nowoczesnych przeglądarek, które pozostały i nie traktują użytkownika jak idiotę to jedynie jest Seamonkey i Palemoon. Seamonkey to chyba jedyny obecnie 'kombajn' posiadający klienta poczty (i to całkiem niezłego) po tym jak Opera porzuciła swój tradycyjny produkt.

Seamonkey ma mniej rozszerzeń niż Firefox, ale i tak jest z czego wybierać. Sam używam takich rozszerzeń jak CookieKeeper, Easy Youtube Video Downloader Express, Flashblock, Form History Control, MinimizeToTray, Mouse Gestures Suite, Stylish, Scriptish i rozszerzenia dla web developerów jak Console2, DOM Inspector, easy Xdebug, Firebug, Live HTTP headers, Web Developer. Cześć rozszerzeń dla Firefoxa i Thunderbirda działa w Seamonkey, niektóre trzeba ręcznie 'zmusić' do działania, ale nie jest to trudne i w razie problemów ludzie na http://forums.mozillazine.org/ chętnie pomogą w tych sprawach.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.