partner serwisu

SeaMonkey 2.49.4

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
39,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
41455
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Przeglądarka stron internetowych, zaawansowany klient poczty i czytnik grup dyskusyjnych, klient IRC oraz edytor HTML w jednym pakiecie.

Pakiet SeaMonkey to wszystkie programy potrzebne do korzystania z Internetu w jednym zestawie. Przeglądarka Mozilla Firefox, klient poczty i grup dyskusyjnych Mozilla Thunderbird, edytor stron HTML oraz program do pogawędek sieciowych IRC. Wszystkie programy są zintegrowane ze sobą oraz posiadają mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Całość oparta jest na najnowszych technologiach Mozilla.org. Podczas instalacji pakietu możemy wybrać interesujące nas elementy.

2014.05.05, 13:09
Opinia
(wersja: 2.26)
Słyszałem, że to naprawdę porządna przeglądarka, ale jednak trochę niedoceniana. Poza tym, darmowa sprawa, więc nie ma ryzyka. Jednak, jeśli chce się coś kupić, to warto wcześniej sprawdzić tę rzecz na http://cosiepsuje.com/ - żeby nie było wtopy
2014.05.05, 11:26
Bardzo dobra przeglądarka
(wersja: 2.26)
Sam używam Seamonkey - świetna przeglądarka, jedna z niewielu ostatnich, która nie dała się 'zidiocić' przez minimalistyczny design i wywalanie wszelkich opcji konfiguracyjnych. W ostatnim czasie niestety mamy trend na minimalizm zapoczątkowany przez Chrome i przechodzący na IE, Operę i ostatnio nawet na Firefoxa. Z jedynych nowoczesnych przeglądarek, które pozostały i nie traktują użytkownika jak idiotę to jedynie jest Seamonkey i Palemoon. Seamonkey to chyba jedyny obecnie 'kombajn' posiadający klienta poczty (i to całkiem niezłego) po tym jak Opera porzuciła swój tradycyjny produkt.

Seamonkey ma mniej rozszerzeń niż Firefox, ale i tak jest z czego wybierać. Sam używam takich rozszerzeń jak CookieKeeper, Easy Youtube Video Downloader Express, Flashblock, Form History Control, MinimizeToTray, Mouse Gestures Suite, Stylish, Scriptish i rozszerzenia dla web developerów jak Console2, DOM Inspector, easy Xdebug, Firebug, Live HTTP headers, Web Developer. Cześć rozszerzeń dla Firefoxa i Thunderbirda działa w Seamonkey, niektóre trzeba ręcznie 'zmusić' do działania, ale nie jest to trudne i w razie problemów ludzie na http://forums.mozillazine.org/ chętnie pomogą w tych sprawach.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.