partner serwisu

Sąsiedzi z Piekła Rodem - Słodka Zemsta demo

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
18,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
10320
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Sąsiedzi z Piekła Rodem - Słodka Zemsta (Neighbours From Hell - Revenge Is A Sweet Game) to gra logiczna-strategiczna, której akcja toczy się podczas reality-show kręconego w bloku mieszkalnym, gdzie jako jeden z mieszkańców za wszelką cenę staramy się dopiec naszym sąsiadom za pomocą różnego rodzaju sztuczek, dowcipów i kawałów.

Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z mieszkańców budynku - Woodym, który został bohaterem nowego reality show "Sąsiedzi z Piekła Rodem". Naszym zadaniem jest realizacja różnego rodzaju celów i zadań, jakie stawiają przed nami przygotowane scenariusze, tak aby publiczność była zadowolona z naszych akcji, a sąsiedzi wręcz przeciwnie. Do dyspozycji będziemy mieli różnego rodzaju psikusy, pułapki, dowcipy i nieczyste zagrywki. Żeby nie było za łatwo, część z mieszkańców posiada psa lub jest po prostu bardzo czujna, więc trzeba bardzo uważać i nie dać się złapać na gorącym uczynku, gdyż oznacza to automatyczną porażkę i zdjęcie programu z anteny. Po każdym scenariuszu publiczność wystawia nam ocenę na postawie wykonanych akcji. Gra prezentuje się bardzo przyjemnie, ciesząc oko kreskówkową grafiką oraz humorystycznym stylem graficznym.

Demo pozwala zapoznać się z 3-etapowym samouczkiem, wprowadzającym nas w podstawy uprzykrzania życia sąsiadom, a tym samy zjednywania sobie widowni, oraz udostępnia 2 spośród 14 pełnoprawnych scenariuszy, jakie przygotowali dla nas twórcy gry.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP
  • Procesor: Intel Pentium II 266 MHz
  • Pamięć RAM: 128 MB
  • Karta graficzna: 16 MB

Sąsiedzi z piekła rodem

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.