partner serwisu

Samsung Kies 3 3.2.15072.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
41,8 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7756
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca synchronizację danych i kopiowanie plików pomiędzy komputerem i nowymi urządzeniami Samsunga (smartfony, tablety) z Androidem w wersji co najmniej 4.3. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i aktualizację oprogramowania.

Samsung Kies 3 to aplikacja pośrednicząca w wymianie danych i plików pomiędzy komputerem a smartfonem firmy Samsung.

Wśród najważniejszych opcji aplikacji znajduje się możliwość dodawania, edycji, kopiowania i synchronizacji kontaktów i wpisów w kalendarzu, synchronizacja zdjęć i muzyki, kopiowanie plików do i z urządzenia (w tym zdjęć, muzyki, dzwonków, tapet, dokumentów i innych plików), wyświetlanie zdjęć i odtwarzanie filmów bezpośrednio z urządzenia, wykonywanie kopii zapasowych danych smartfona (w tym kontaktów, wpisów w kalendarzu, zdjęć, muzyki i innych plików, czy ustawień systemu), zakup aplikacji przez Samsung Apps, dodawanie podcastów i edycja oraz tworzenie playlist.

Aplikacja umożliwia również aktualizację oprogramowania układowego urządzenia – automatycznie rozpoznaje model, sprawdza dostępność nowej wersji oprogramowania i proponuje pobranie oraz instalację.

Pakiet instalacyjny zawiera pakiet sterowników, które są automatycznie instalowane przy podłączeniu urządzenia. Umożliwiają one komunikację przez USB pomiędzy urządzeniem i aplikacją, oraz Eksploratorem Windows. W Eksploratorze wyświetlane jest dodatkowe urządzenie w trybie pamięci USB, co umożliwia kopiowanie, przeglądanie i edycję plików bez pośrednictwa wspomnianej aplikacji.

Samsung Kies przeznaczony jest dla smartfonów i tabletów z systemem Android w wersji co najmniej 4.3, czyli np. seria Note od Note III, seria Galaxy S od Galaxy S5. Do obsługi starszych urządzeń wymagany jest Samsung Kies.

 

2014.11.19, 12:22
RZETELNOŚĆ
(wersja: 3.2.14083.17)
Coraz więcej artykułów, pisanych przez laików, chyba tylko po to by zgarnąć kaskę. Brak rzetelności, która może świadczyć o tym, że autor nawet się nie pofatygował by odpalić program i go przetestować. Zrzut z ekranu na 100% nie pochodzi z kie3, może z 2 czy jedynki. Gratuluje dobrego samopoczucia i stanu konta.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.