partner serwisu

Sage Symfonia Start Mała Księgowość 15.3.11.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
212 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
143
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program przeznaczony do prowadzenia uproszczonej księgowości oraz fakturowania w firmach niezatrudniających pracowników. Przyspiesza i usprawnia pracę dzięki automatyzacji podstawowych czynności oraz podpowiadaniu kolejnych kroków, które powinien wykonać użytkownik.

Program w znacznym stopniu ułatwia proces fakturowania oraz prowadzenie księgowości. Istotną zaletą jest fakt, że obsługuje on każdą formę księgowości uproszczonej: kartę podatkową, podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Dodawanie do prowadzonych w nim ksiąg takich informacji, jak nowy kontrahent, rozliczenie podatkowe czy też faktura jest niezwykle proste i sprowadza się do wypełniania odpowiednich pól formularza i podążania za wyświetlanymi wskazówkami. 

Dzięki aplikacji możemy dokonywać szczegółowych analiz naszych przychodów i kosztów, także pod kątem ich struktury. Program pozwala też na prowadzenie rachunków z kontrahentami oraz na tworzenie zestawień transakcji za wybrany okres. Warto wspomnieć również o rozbudowanych możliwościach wyszukiwania potrzebnych informacji w prowadzonych przez nas księgach.

Najważniejsze funkcje:

  • osiada mechanizm tworzenia klasyfikacji analitycznej i przypisywania jej elementów do poszczególnych zapisów;
  • pozwala na ewidencję i amortyzację środków trwałych bez limitu ilościowego oraz na rejestrację i rozliczanie remanentów;
  • rozliczanie kosztów użytkowania samochodów prywatnych wykorzystywanych w działalności gospodarczej;
  • obsługuje transakcje wewnątrzunijne;
  • wspiera planowanie oraz prowadzenie sprzedaży;
  • obsługuje płatności i rozrachunki oraz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe w firmie;
  • posiada pakiet raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych;
  • współpracuje z pakietami „Księgowość” i „Księgowość Plus”, z opcjami dodatkowymi: „Raporty graficzne” (umożliwia tworzenie dowolnych zestawień za pomocą tabel przestawnych oraz wizualizację analizowanych danych w postaci czytelnych wykresów) oraz „e-Box” (zapewnia bezpieczeństwo prawne w obszarze operacji elektronicznych oraz umożliwia obsługę e-Dokumentów i e-Deklaracji)
  • współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl

Okres testowy: 60 dni

Sage Symfonia Start Mała Księgowość

Sage Symfonia Start Mała Księgowość

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2018.11.15, 13:17
Ciekawie się zapowiada ten program do małej księgowości, czy ktoś już z niego korzystał? Jestem ciekawa jak się sprawdza. Szukam właśnie odpowiedniego programu do firmy, i widziałam że ten od ifirma ma całkiem sporo pozytywnych opinii https://www.ifirma.pl/mala-ksiegowosc testowaliście może?
Edytowane przez autora (2018.11.15, 20:15)