partner serwisu

Sage Symfonia Start Handel 15.2.16.0

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
198 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
71
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program skierowany do firm handlowych i usługowych rozliczających się uproszczoną księgowością, a jednocześnie prowadzących magazyn. Znacznie ułatwia on zarządzanie codziennymi czynnościami sprzedażowymi, co bardzo usprawnia pracę przedsiębiorstwa.

Za pomocą aplikacji można wystawić różnorodne dokumenty handlowo-sprzedażowe, m.in. faktury, paragony, dokumenty eksportowe czy też faktury w walutach obcych. Ich sporządzanie jest bardzo proste, a to dzięki mechanizmowi, który podpowiada użytkownikowi kolejne kroki, jakie musi on wykonać. Ważną możliwością jest też sprawne zarządzanie wdrożonymi naszymi kontrahentami oraz cenami towarów, łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów i informacji, a także rozbudowane możliwości wyszukiwania, pomagające w utrzymywaniu porządku w dokumentacji naszego przedsiębiorstwa. Istotną cechą programu są bieżące aktualizacje programu (dostępne w abonamencie), tworzone w oparciu o zmiany w przepisach, a także mechanizmy kontroli wewnętrzenej, zapewniające naszej firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Najważniejsze funkcje:

  • umożliwia pełną obsługę magazynów
  • obsługuje transakcje gotówkowe i bezgotówkowe w firmie
  • obsługuje płatności i rozrachunki
  • zawiera pakiet raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych
  • współpracuje z pakietami „Księgowość” i „Księgowość Plus”, z opcjami dodatkowymi: „Raporty graficzne” (umożliwia tworzenie dowolnych zestawień za pomocą tabel przestawnych oraz wizualizację analizowanych danych w postaci czytelnych wykresów) oraz „e-Box” (zapewnia bezpieczeństwo prawne w obszarze operacji elektronicznych oraz umożliwia obsługę e-Dokumentów i e-Deklaracji)
  • współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl

Okres testowy: 60 dni

Sage Symfonia Start Handel

Sage Symfonia Start Handel

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.