partner serwisu

Sage Symfonia Start Faktura 15.2.16.0

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
193 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
83
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja przeznaczona dla małych firm handlowych i usługowych, rozliczających się uproszczoną księgowością i nieprowadzących gospodarki magazynowej. W znacznym stopniu usprawnia ona codzienną obsługę operacji sprzedażowych dzięki podpowiadaniu kolejnych kroków procesu fakturowania.

Sage Symfonia Start Faktura upraszcza czynności związane z fakturowaniem, od których zależy zarówno sprawne funkcjonowanie danej firmy, jak i jej bezpieczeństwo prawno-podatkowe. Zwłaszcza ten ostatni element, w obliczu częstych zmian w przepisach, jest niezwykle istotny. Korzystający z aplikacji mogą być spokojni o bycie w zgodzie z literą prawa dzięki jej bieżącym aktualizacjom – powodują one, że nie trzeba martwić się o konieczność ciągłego bycia na bieżąco z nowym regulacjami prawnymi. Inną ważną opcją jest mechanizm kontroli wewnętrznej, zmniejszający ryzyko popełniania ewentualnego błędu podczas rozliczeń, mogącego narażać firmę na straty. Możliwość pojawienia się błędów minimalizuje też przejrzysty sposób fakturowania za pomocą aplikacji – automatycznie podpowiada ona kolejne kroki, które powinien wykonać użytkownik. Warto wspomnieć również o dużej liczbie dokumentów, które mogą być wystawione za pomocą aplikacji – znajdziemy wśród nich m.in. fakturę, paragon, dokument eksportowy, rachunek sprzedaży w walucie, fakturę w walucie, fakturę Proforma czy też zamówienie obce. Wszystkie one mogą być sortowane na wiele różnych sposobów, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy ten, który akurat jest nam potrzebny.

Najważniejsze funkcje:

  • roczny dostęp do wszystkich aktualizacji w dzięki zakupowi w modelu abonamentowym
  • planowanie oraz prowadzenie sprzedaży w warunkach bezmagazynowych
  • obsługa płatności i rozrachunków
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych w firmie
  • pakiet gotowych raportów i zestawień
  • współpraca z dodatkami „Raporty graficzne” (umożliwia tworzenie dowolnych zestawień za pomocą tabel przestawnych oraz wizualizację analizowanych danych w postaci czytelnych wykresów) oraz „e-Box” (zapewnia bezpieczeństwo prawne w obszarze operacji elektronicznych oraz umożliwia obsługę e-Dokumentów i e-Deklaracji) w ramach abonamentu
  • współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl
  • wystawianie e-faktur

Okres testowy: 60 dni

Sage Symfonia Start Faktura

Sage Symfonia Start Faktura

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.