partner serwisu

STOIK Imagic 5.0.5.1874

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
78,9 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
837
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program dzięki któremu pobierzemy zdjęcia z aparatu cyfrowego, uporządkujemy je, ulepszymy je a następnie podzielimy się z innymi. Wbudowany edytor graficzny oraz edytor wideo otwieraja przed użytkownikiem szersze możliwości tworzenia.

Program potrafi przeskanować lokalne dyski twarde w poszukiwaniu obrazków, następnie buduje z nich bibliotekę którą możemy wygodnie przeglądać jako foldery lub wyświetlać zdjęcia z określonego okresu czasu. Zdjęcia możemy tagować i przypisywać im kategorie dla jeszcze łatwiejszego poruszania się po dużych zbiorach. Nowy kreator ulepszania zdjęć pozwoli naprawić typowe bolączki trapiące cyfrowe zdjęcia: szum ISO, efekt czerwonych oczu, nieprawidłowa orientacja.

Wbudowany edytor graficzny oferujący wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje edycyjne. Moduł Dark Room oferuje kompletny zestaw narzędzi dla zdjęć w formacie RAW. Wszystkie operacje są zapisywane w osobnym pliku jako historia wykonywanych działań, tak by oryginalny obraz pozostał nietknięty. Wbudowany moduł do tworzenia zdjęć panoramicznych to automatyczne narzędzie, które po wskazaniu zbioru zdjęć samo posortuje zdjecia, odrzuci zdjęcia niepasujące i zbuduje z dopasowanych panoramę. W podobny sposób działa funkcja tworzenia zdjęć HDR z wybranych obrazków.

Nie zabrakło też opcji do umieszczania zdjęć na mapach z użyciem Google Earth czy Google Maps. Wbudowany edytor wideo pozwala stworzyć film z obrazków i klipów wideo. Po dodaniu ścieżki dźwiękowej tak przygotowany film możemy zapisać w formacie MPEG4 AVI, WMV lub MPEG-2.

Program umożliwia wysyłanie zdjęć przez email, nagranie ich na płytę CD, stworzenie galerii internetowej lub pokazu slajdów. Zaawansowane funkcje drukowania pozwolą na takie układanie zdjęć by maksymalnie wykożystać powierzchnię drukowania. Pokaz slajdów może zostać zapisany jako samodzielny plik wykonywalny EXE.

Uwaga: Program rozpowszechniany jest z modułami z wersji Premium, która jest płatna. Po 30 dniach funkcje wersji Premium przestają działać. Program staje się wtedy wersją darmową do użytku prywatnego.

Okres testowy: 30 dni.

 

STOIK Imagic Premium

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.