partner serwisu

SSDLife Free 2.5.82

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,07 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
11858
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty program do monitorowania parametrów dysku SSD.

Aplikacja informuje o ogólnym stanie dysku SSD bazując na podstawie informacji odczytanych z S.M.A.R.T. Samych informacji S.M.A.R.T. w programie nie da się zobaczyć, ale można otworzyć specjalną stronę internetową gdzie będą one wyświetlone. Oprócz wskaźnika zdrowia dysku program pokazuje informacje takie jak nazwa dysku, zainstalowany firmware, wielkość dysku, ilość czasu jaki przepracował, ilość uruchomień, informację o obsłudze mechanizmu Trim i czy jest on włączony w systemie, oraz szacunkową datę zużycia się dysku. Data ta jest bezpośrednio z dysku SSD - praktycznie każdy producent SSD wyposaża swoje dyski w tego typu funkcję, która kalkulację bazuje na ilości danych zapisywanych na dysk. Dodatkowo sam program monitoruje w tle ile danych jest zapisywanych na i odczytywanych z dysku w ciągu każdego dnia oraz ostatnich 7 dni. SSDLife działa z większością dysków SSD wszystkich producentów - od pierwszych modeli Vertexów firmy OCZ, po najnowsze dyski SSD firmy Intel.

Uwaga: wersja Free obsługuje tylko jeden dysk SSD; program jest również oferowany w wersji Pro, która obsługuje nieograniczoną liczbę dysków SSD, wyświetla informacje S.M.A.R.T. oraz sprawdza co 4 godziny stan zdrowia dysków, raportując napotkane problemy.

SSDLife Free

2014.03.28, 17:11
Opinie
(wersja: 2.5.69)
Wiele opinii w takich miejscach to 'komentarze sponsorowane'. Dlatego, zanim się coś kupi, warto przejrzeć stronę http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma zwyczajnie miejsca.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.