partner serwisu

SRWare Iron 56.0.2950.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
49,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
24619
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Reklamowana przez autorów jako przeglądarka przyszłości, oparta na kodzie źródłowym "Chromium". Duży nacisk położono na poprawienie tego, z czym nie radzi sobie przeglądarka Google Chrome, czyli zwiększenie prywatności użytkownika.

Google Chrome zyskała sobie uznanie wśród użytkowników za szybki silnik renderujący strony, wygodny interfejs użytkownika oraz innowacyjne funkcje. Nie uniknęła jednak krytyki, zwłaszcza od specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem danych, gdyż przesyła do Google wiele informacji pozyskiwanych podczas pracy z przeglądarką. SWRare Iron to alternatywa dla Chrome - oferuje wszystko to, co najlepsze w przeglądarce autorstwa Google oraz poprawia niektóre rzeczy związane z prywatnością użytkownika. Dzięki temu użytkownik może skupić się na korzystaniu z innowacyjnych funkcji oferowanych przez Chrome bez obaw o swoją prywatność.

SRWare Iron

Autorzy Iron-a postanowili również dodać parę funkcji, które wpłyną pozytywnie na komfort przeglądania internetu. Pierwszą z nich jest moduł blokowania reklam, którego działanie możemy dowolnie konfigurować w pliku adblock.ini. Druga to możliwość zmiany User-Agent na stałe, a nie jak w przypadku Chrome za pomocą parametrów dla konkretnego linku czy komendy, czego nie można nazwać wygodnym rozwiązaniem. Trzecia znacząca zmiana to dwanaście miniaturek zamiast ośmiu na nowo otwartej karcie przeglądania.

2012.07.15, 11:00
SRWare Iron
(wersja: 20.0.1150.0)
SRWare Iron to najlepsza przeglądarka na rynku. Przeglądarka XXII wieku!.
Najważniejszym celem SRWare Iron jest bezpieczeństwo, anonimowość i szybkość.
W SRWare Iron wyeliminowano takie funkcje Szpiegowskie które posiadała
i posiada przeglądarka Google Chrome jak: Client-ID (nadawanie unikalnego identyfikatora użytkownikowi),
Timestamp (przechowywanie dokładnej daty instalacji), podpowiedzi wyszukiwania, alternatywne strony błędów,
raportowanie błędów, RLZ-Tracking (przesyłanie zaszyfrowanej daty pobrania aplikacji),
Google Updater oraz URL-Tracker.
Natomiast co do przeglądarki Comodo Dragon i w ogóle do całego Comodo, to mogę się tylko wypowiedzieć na temat który już bardzo dawno i niejednokrotnie był poruszony i omawiany przez wiele osób na niejednym Forum, że całe te Comodo łącznie z Firewall to jeden Wielki Umiejętny Szpieg, który chroni od wszystkich potencjalnych zagrożeń, lecz sam inwigiluje użytkownika. Nigdy nie miałem zaufania do Comodo i mieć nie będę.
2011.10.03, 10:42
COMODO Dragon
(wersja: 13.0.800.1)
Zapoznałem się z tą przeglądarką, jednak po kilku dniach testów stwierdzam, że lepsza i co ważniejsze: BEZPIECZNIEJSZA jest Comodo Dragon. Ponadto (co rzadko jest obecne wśród przeglądarek) jest możliwość zainstalowania jej jako PORTABLE!
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.