partner serwisu

SDExplorer Advanced 3.5.2.1032

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
2047
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozszerzenie programu Windows Eksplorer, umożliwiające korzystanie z przestrzeni dyskowej Microsoft Live SkyDrive jakby to był dysk lokalny.

W ramach usługi Windows Live SkyDrive użytkownik otrzymuje 25GB przestrzeni dyskowej, a program pozwala pracować z danymi tam umieszczonymi w sposób bardziej wydajny i intuicyjny, bez potrzeby użycia interfejsu oferowanego przez firmę Microsoft na stronie www. Oprócz dostępu do dodatkowego napędu z poziomu systemu, możliwe jest przypisanie wybranym folderom na SkyDrive liter dysków i korzystanie z nich jak z normalnych partycji. Tak utworzone partycje mogą być dostępne po każdym zalogowaniu.

Wersja Advanced pozwala na otwieranie plików bezpośrednio z SkyDrive, czy zarządzanie folderami i plikami bez potrzeby przegrywania ich uprzednio na dysk lokalny. Bez problemu wrzucimy również pliki większe niż 50MB czy pobierzemy wybrany folder jako spakowane archiwum zip, co pozwoli zaoszczędzić czas i miejsce. Wersja Pro to również mechanizm rozwiązywania konfliktów nazw przy wrzucaniu na SkyDrive plików/folderów.

Nowością w wersji Advanced jest możliwość strumieniowego odtwarzania plików audio i wideo. Pozwala to na natychmiastowe rozpoczęcie odtwarzania multimediów bezpośrednio ze SkyDrive, bez potrzeby wcześniejszego pobrania ich na dysk lokalny.

Okres testowy: 3 dni.

SDExplorer Pro

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.