partner serwisu

Replica pełna

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
240 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
1449
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Interaktywna nowela, której cała rozgrywka toczy się przy użyciu smartfona oraz mediów społecznościowych, gdzie musimy odnaleźć dowody przynależności posiadacza urządzenia do organizacji terrorystycznej odpowiedzialnej za niedawny atak.

W bliżej nieokreślonym kraju, kilka dni temu miał miejsce atak terrorystyczny. Ludzie są przerażeni, w całym państwie obowiązują zaostrzone kontrole bezpieczeństwa, służby za wszelką cenę chcą nie dopuścić do kolejnych ataków. Rząd wydał rozporządzenie uprawniające agencję bezpieczeństwa do nieograniczonego dostępu do wielu osobistych informacji na temat każdego obywatela, włącznie ze śladami przebywania oraz użycia telefonów komórkowych, a także działań w mediach społecznościowych. Każdy kto odmawia agencji na pewno ma coś do ukrycia. W końcu jeśli nie jest terrorystą, to po co by szyfrował zawartość swojego telefonu?

Otrzymujesz smartfona nieznanej ci osoby. Urządzenie jest zabezpieczone, więc trzeba się do niego włamać i znaleźć dowody na powiązania właściciela z terrorystami, a wszystko to przy pewnej dozie perswazji ze strony instytucji rządowej. Podczas sprawdzania historii rozmów, wiadomości tekstowych, notatek oraz aktywności w mediach społecznościowych odkrywamy kolejne fragmenty większej układanki. Czy to doświadczenie, w grzebaniu w czyimś prywatnym życiu sprawi, że staniemy się najbardziej gorliwym patriotą?

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.