partner serwisu

Replay Video Capture 7.4

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
18,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
183
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja służąca do wykonywania zrzutów ekranu zarówno w postaci obrazów oraz wideo.

Program umożliwia przechwytywanie nie tylko czynności wykonywanych na pulpicie czy w określonej aplikacji, ale również oglądane przez nas wideo strumieniowe czy filmy na DVD - zapisywane są one wraz z dźwiękiem. Dzięki temu możemy bez trudu nagrać np. internetową transmisję rozgrywek sportowych. Obsługa Replay Video Capture jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić trudności.

Cały interfejs programu stanowi małe okno, pozwalające skorzystać ze wszystkich oferowanych opcji. Podczas przechwytywania ekranu jest ono widoczne, jednak nie jest dodawane do wykonanych filmów i obrazów.

Za pomocą aplikacji możemy przechwycić albo wybrany przez nas fragment pulpitu, albo cały ekran (w tym przypadku, jeśli użytkownik posiada mniej wydajny komputer, mogą wystąpić problemy z płynnością obrazu). W przypadku przechwytywania różnego rodzaju filmów (także mediów strumieniowych) można skorzystać z opcji wykrywającej krawędzie danego wideo.

W ustawieniach programu można określić m.in. format wideo, do którego ma być zapisany przechwycony film (do wyboru mamy .MPEG, .MPEG2, .AVI, .MP4 oraz .WMV; zrzuty w formie zdjęć zapisywane są jako pliki .BMP), framrate (ilość klatek na sekundę), bitrate (prędkość transmisji bitów) dla wideo oraz dla audio, a także maksymalny rozmiar oraz długość nagrywanego pliku. W przypadku, gdy nie chcemy, aby na naszych zrzutach był widoczny kursor, istnieje opcja wyłączenia jego widoczności.

Szybki dostęp do wszystkich wykonanych nagrań oraz obrazów mamy bezpośrednio z poziomu programu. W przypadku niezadowalających rezultatów można je szybko usunąć, bez potrzeby odnajdywania ich w systemowym eksploratorze.

Wersja testowa: ograniczenie długości nagrania do 2 minut

Replay Video Capture

2014.09.19, 19:16
:-)
(wersja: 7.4)
Program, jako pierwszy spośród wielu przeze mnie sprawdzonych, był w stanie nagrać obraz telewizji internetowej z prędkością 25 klatek na sekundę. Za to duuuuuuuuży plus.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.