partner serwisu

Rename-It! 3.42

Pobierz
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,44 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
253
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do masowej zmiany nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Dzięki prostocie aplikacji, konwersja może być wykonana błyskawicznie bez konieczności zagłębiania się w wiele opcji konfiguracyjnych.

Rename-It! Jest darmową aplikacją umożliwiającą zmianę nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Zalicza się do grona mało rozbudowanych aplikacji, ale dzięki temu jest prosta w użyciu i pozwala na wykonanie konwersji w zaledwie kilka kliknięć.

W procesie zmiany nazw możliwe jest użycie jednego z kilku filtrów:

  • Znajdź i zamień – wyszukuje określony ciąg tekstowy zamieniając go innym, możliwe jest tu użycie wyrażeń regularnych i kilku innych opcji konfiguracyjnych,
  • Zmiana wielkości liter – umożliwia zmianę na małe lub wielkie litery, odwrócenie wielkości, zmianę na małe litery z pierwszą wielką dla całej frazy, lub dla każdego wyrazu osobno,
  • Przycięcie – skrócenie nazwy według wskazanych wytycznych (początek, koniec, kierunek),
  • ID3 – umożliwia wykorzystanie danych z tagów ID3 plików MP3 do budowy nazw plików (np. informacji o wykonawcy i nazwie utworu).

Kombinacje filtrów mogą zostać zapisane do późniejszego wielokrotnego użycia.

Opcje konfiguracyjne aplikacji ograniczają się jedynie do wskazania domyślnego folderu do skanowania i domyślnego filtra.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.