partner serwisu

Rejestrator rozmów 6.06.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
2,80 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
6904
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rejestrator rozmów to aplikacja mobilna, której zadaniem jest - zgodnie z nazwą - nagrywanie prowadzonych przez smartfona rozmów telefonicznych

Przeznaczona wyłącznie na smartfony z Androidem aplikacja może być konfigurowana w dość szerokim zakresie. Możliwy jest wybór formatu plików, do których mają być zapisywane zarejestrowane rozmowy (3GP, AMR, WAV), użytkownik ma możliwość określenia numerów, z którymi rozmowy nie będą nagrywane. Możliwe jest też skonfigurowanie Dropboxa lub Google Drive i przesyłanie zarejestrowanych nagrań bezpośrednio do jednej z tych usług chmurowych.

Lista zarejestrowanych rozmów posiada wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której możliwe jest znalezienie nagrań połączeń z konkretnymi numerami telefonów bądź kontaktami zapisanymi w pamięci telefonu.

Rejestrator rozmów

Swoje podstawowe zadanie Rejestrator rozmów spełnia bez zarzutu - nagrywane są wszystkie rozmowy, które powinny zostać zarejestrowane. Za to i za szerokie możliwości konfiguracji w naszym zestawieniu aplikacji do nagrywania rozmów przyznaliśmy mu nasze wyróżnienie.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.