partner serwisu

Recuva 1.52.1086

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,22 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
27371
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Przydatne narzędzie do odzyskiwania przypadkowo skasowanych plików. Program potrafi odzyskać plik z dysku twardego, kart pamięci, pendrivów, odtwarzaczy MP3 i innych.

Program nie posiada zaawansowanych funkcji odzyskiwania plików, ale z pewnością poradzi sobie w sytuacji, gdy ważny plik został usunięty przed chwilą. Po skanowaniu otrzymamy listę znalezionych plików, wraz z informacją na temat szans na ich odzyskanie (zielona kropka - do odzyskania, czerwona - nie do odzyskania), podglądem niektórych typów plików (np obrazki), dokładnymi danymi na temat pliku (nazwa pliku, ścieżka, wielkość, stan i czasy modyfikacji, dostępu i utworzenia) oraz wyświetleniem w postaci szesnastkowej nagłówka pliku. Ponadto autorzy dodali funkcję, która pozwala na odbudowanie dokumentów z programu Word, które z powodu awarii edytora nie zostały zapisane, na podstawie plików tymczasowych. Zaletą programu jest szybkość skanowania w poszukiwaniu przypadkowo skasowanych plików.

Recuva

Dodatkowo autorzy umieścili w programie możliwość bezpiecznego skasowania odnalezionych plików, poprzez nadpisanie ich innymi danymi, tak by mieć pewność że nikt już ich nie odzyska, przy pomocy następujących algorytmów: Prosty (1 przebieg), DOD 5220.22-M (3 przebiegi), NSA (7 przebiegów), Gutmann (35 przebiegów).

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.