partner serwisu

Recovery Lion 4.2

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,64 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
319
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do odzyskiwania utraconych zdjęć, muzyki, dokumentów i innych plików z różnych nośników danych. Obsługuje dyski twarde, napędy optyczne, karty pamięci, czy pamięci przenośne (np. pendrive).

Recovery Lion jest aplikacją pozwalającą na odzyskanie utraconych plików ze zdjęciami, muzyką, czy dokumentów, ale także innych rodzajów plików. Pozwala na przeszukiwanie napędów w poszukiwaniu utraconych partycji. W tym przypadku skanuje napęd sektor po sektorze. Jeśli partycja nie jest uszkodzona, możliwe jest wyszukanie plików i folderów, i wyświetlenie ich w tradycyjnej formie drzewiastej z zachowaniem pełnych nazw (o ile będzie to możliwe). Po przeskanowaniu napędu, możliwe jest przefiltrowanie plików po jednym z wbudowanych typów: audio/wideo, zdjęcia lub dokumenty.

Interfejs aplikacji został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić proces odzyskiwania utraconych plików. Cały proces ogranicza się do wskazania sposobu wyszukiwania, odczekania do zakończenia skanowania, a następnie wskazania, które pliki mają zostać odzyskane.

Aplikacja obsługuje różnego rodzaju nośniki danych, m.in. wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde, napędy optyczne, karty pamięci, pamięci przenośne (jak pendrive), urządzenia multimedialne (odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne), i inne.

Wspiera partycje w formatach FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS i NTFS5.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.