partner serwisu

Raft 1.05

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
75,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
26151
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Raft to gra z gatunku survival, w której największym zagrożeniem jest woda. A dokładniej bezkresny ocean, po którym płynie nasza tytułowa tratwa, będąca naszym środkiem transportu, domem, po prostu wszystkim.

Naszym zadaniem jest przetrwanie w tych dość nietypowych warunkach. Nawet Robinson Cruzoe był w lepszej sytuacji, bo miał do swojej dyspozycji całą wyspę i jej zasoby. A tu jedyne czym dysponujemy to tratwa i wszystko co zdołamy złowić i wyłowić z oceanu. Do porządku dziennego należało będzie łowienie ryb, w tym tych drapieżnych jak rekiny, które mogą stanowić nie lada zagrożenie. Codziennością będzie również walka o wodę pitną, o co na środku oceanu nie jest tak łatwo, a także uprawa roślin w skrzyniach z ziemią, co powinno urozmaicić dietę rybną. Gdy podstawowe potrzeby życiowe zostaną zaspokojone, będzie można skupić się na rozbudowie naszego pływającego domu, zwiększając jego powierzchnię, pozwalając na sadzenie drzew czy montaż automatycznych sieci, które bez naszego udziału będą wyławiać skarby z oceanu.

Uwaga:

Gra Raft jest nadal w fazie prototypowania, udostępniając ją szerszej publiczności, autorzy chcą zaprezentować swój pomysł i zebrać uwagi, które pozwolą na dopracowanie konceptu, a może nawet w dalszej perspektywie stworzenie pełnoprawnej gry.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.