partner serwisu

RJ TextEd 10.0 Beta 2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
27,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2288
Średnia ocena:
Twoja ocena:

RJ TextEd to zaawansowany edytor tekstowy i kodów źródłowych, oferujący obsługę Unicode, kolorowanie składni oraz selektywne ukrywanie/wyświetlanie części kodów źródłowych.

Funkcjonalność nie ogranicza się do edycji plików tekstowych i oferuje również wsparcie dla edycji HTML z wbudowanym podglądem strony wynikowej, automatyczne sprawdzanie pisowni w wielu językach, autouzupełnianie kodu, walidację HTML, szablony i wiele wiecej. Program oferuje również wsparcie dla edytora CSS Topstyle Lite, posiada dwupanelowy manager plików oraz klient FTP do wygodnego przesyłania plików bez opuszczania edytora. To tylko część z wielu dostępnych w edytorze funkcji, który jest uznawany za jeden z lepszych na rynku. To niezastąpione narzędzie każdego webmastera czy programisty.

Uwaga: drugi link zawiera wersję przenośną, niewymagającą instalacji.

Uwaga: by zmienić język należy z menu 'Environment' wybrać opcję 'Add-ons', a następnie w zakładce 'Languages' zaznaczyć wpis 'Polish' i zatwierdzić wybór 'Activate'. by skorzystać z polskiego słownika w sprawdzaniu pisowni należy pobrać słownik z sieci - zakładka 'Dictonaries', następnie kliknąć na 'Download from web'.

 

RJ TextEd

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.