partner serwisu

Q-typing 1.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
904 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
12835
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najlepszych darmowych programów do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Oferuje nowoczesny wygląd oraz tryb uczący opanowania kolejnych liter na klawiaturze.

Program posiada bardzo przejrzysty i funkcjonalny interfejs użytkownika. Oprócz głównego okna, to jest pola gdzie przepisujemy testowe teksty, mamy również widok klawiatury, na którym podświetlane są kolejne znaki użyte w tekście. Aplikacja w postaci wykresów informuje użytkownika o prędkości pisania: ogólnej, średnie i chwilowej. Powiadamia także o ilości popełnionych błędów oraz stopniu zaawansowania w danej lekcji. Autor wyposażył Q-typing w system aktywnej pauzy, który uaktywnia się automatycznie gdy wykryje przerwę w pisaniu, co gwarantuje że wyniki nie zostaną przekłamane.

Lekcje zostały podzielone na trzy poziomy zaawansowania. W sumie użytkownik ma do dyspozycji dziewięć lekcji, które pomogą mu w opanowaniu kolejnych znaków na klawiaturze. Dodatkowo dostępne są lekcje umożliwiające ćwiczenie konkretnych klawiszy lub palców. Dla osób, które nie lubią podążać utartymi ścieżkami przygotowano moduł, gdzie należy przepisywać losowo wybierane słowa ze słownika języka polskiego lub angielskiego, a nawet kompletne teksty. Jeśli komuś będzie przeszkadzać tematyka dołączonych do programu tekstów, nic nie stoi na przeszkodzie by wczytać własne i na nich szlifować swoje umiejętności.

 

Q-typing

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.