partner serwisu

Puran File Recovery 1.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
2,27 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6234
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do odzyskiwania skasowanych i utraconych plików z partycji. Obsługuje nośniki z uszkodzonymi partycjami. Współpracuje z wieloma rodzajami nośników - od dysków twardych po karty pamięci.

Puran File Recovery umożliwia odzyskanie utraconych plików w wyniku ich skasowania (usunięcia) czy w wyniku utraty z innych powodów (np. awaria systemu operacyjnego). Z jego pomocą możliwe jest również odzyskanie plików po usunięciu czy utracie partycji. Kolejną z zalet programu jest możliwość odzyskiwania plików po wykonaniu formatowania partycji.

Aplikacja współpracuje z wieloma nośnikami danych (prawie każdym nośnikiem widocznym jako napęd). Wśród obsługiwanych urządzeń znajdują się między innymi:

  • twardy dysk (HDD)
  • napęd SSD
  • pendrive
  • karta pamięci
  • smartfon
  • telefon komórkowy
  • nośniki optyczne (CD/DVD/BD)

Puran File Rcovery jest aplikacją bardzo prostą w użyciu, ponieważ poza kilkoma opcjami jej działanie ogranicza się do wybrania dysku/partycji, przeskanowania a następnie wskazania i odzyskania plików.

Pliki mogą być odzyskane z napędów z partycjami NTFS, FAT 32, FAT 16 i FAT 12. Jeśli skanowanie nie przyniesie rezultatu, możliwe jest wykonanie dokładnego skanu, w którym przeszukany zostanie dokładnie cały obszar napędu. Tryb pełnego i dokładnego skanowania potrafi odnaleźć utracone parycje i odzyskać z nich dane. Ponad to w tych trybach wykorzystywane są wzorce nagłówków plików, dzięki czemu pliki mogą zostać odnalezione nawet z mocno uszkodzonego dysku. Odzyskane pliki, o ile udało się odzyskać również nazwy i pełne ścieżki, mogą zostać przywrócone do oryginalnych lokalizacji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.